Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Tetikçi izle – Crank 2006 Jason Statham filmleri full hd

Film Bilgileri

Tetikçi izle – Crank 2006 Jason Statham filmleri full hd

Hollywood’ un en önemli aksiyon yıldızlarından biri olan Jason Staham önderliğinde çekilen filmlerin içerisinde Tetikçi 1 izle versiyonunun apayrı bir yeri vardır. Özellikle de filmin sahip olduğu konu ile anlattığı kurgusallıkların eş zamanlı bir görsel şölene dönüşmesi de bu konumu çok daha özel yapılara kavuşturmaktadır. 2006 senesinde vizyona sürülen ve IMBD puanlamasında 8.1 gibi sağlam bir tutara kavuşan film, her kesim sinema seyircisinin gönlünü kazanarak ortaya gerçekten de sağlam bir koşturmaca çıkarmıştır. Öyle ki yönetmen Mark Neveldine kadrajından çekilen film bu sayede sağlam bir seriye de dönüşmeyi başarmıştır. Her dakikasını çok daha şaşırtıcı işlevselliklerle pekiştiren Tetikçi 1 hd full izle filmi başlangıç noktasında finale kadar geçen sürede izleri ekrana kitlemeyi başaracaktır.

 

crank-izle

 

Tüm bu önemli hususların yanı sıra Tetikçi 1 Türkçe dublaj izle modu ile de bu filmi özel bir seslendirme deneyimi eşliğinde seyredebilirsiniz. Filmin konusu ise bir hayli dikkat çekiyor. Chev güne çok ağır başlar. Hiçbir şey yapmak için mecali yoktur. O esnada ise telefon çalar ve düşmanı Verona ile konuşmaya başlar. Verona telefonda Chev’ e uykusunda zehirlendiğini ve bir saatlik ömrü kaldığını söyleyerek telefonu kapar. O andan itibaren de sizler gerçekten de üstün seviye bir film izlemenin tadını doyasıya çıkarmış olacaksınız. Tetikçi 720p izle için hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

3 yorum bulunmaktadır: "Tetikçi izle – Crank 2006 Jason Statham filmleri full hd"
  1. Serkan 12 Temmuz 2016, 20:04

    Filmde abartılı çok sahne olmasına rağmen sonuçta bir sinema filmi, film dediğin biraz ilginç olacak bu film dede çok heyecan ve adrenalin dolu sahneler dolu olması güzel bir film olmuş. Akisiyon macera her biri bir arada herkeze iyi seyirler.

  2. 61numara 13 Temmuz 2016, 16:31

    Filme girer girmez kendimi bir aksiyonun içinde buldum sizinde bu aksiyon maceraya dahil olmanızı dilerim. He keze iyi seyirler.

  3. nuri 13 Temmuz 2016, 16:41

    Tetikçi filmlerini çok severim enson london izle filmini izlemiştim bu tarz filmlerde çok ters köşe oluyor bence

Benzer Filmler