Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Terminal 2018 Full Altyazılı 2018 izle

Film Bilgileri

Terminal 2018 Full Altyazılı 2018 izle
720p

2 gün önce gösterime giren ve gösterime daha yeni girmesine rağmen 1 milyona yakın insan tarafından sinemalarda izlenen ve eleştirmenlerinden tam not alan terminal izle adlı film, farklı bir korku filmi olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Terminal 2018 alt yazılı full hd izle

 

Filmin k0nusuna gelince, ülkenin iki gizli ajanı deşifre olduktan sonra ülkelerinden ayrılmak için harekete geçerler. Fakat deşifre oldukları için haklarında öldürme emri çıkan bu iki ajan durumdan haberdar değildir. Yolculukları için terminali kullanmaya karar veren bu ajanlar peşlerinde bir katilin olduğundan habersizlerdir. Ajanlık sezgileri ve öngörüleri ile kendilerini takip eden adamı anlayan ajanlar canlarını kurtarmak için büyük bir kaçış planı yaparlar. Terminal Türkçe altyazılı izle içerisinde katil ile aralarında büyük bir kovalamaca başlar. Bu kadar eğitimli olmalarına rağmen katilden kaçmalarının bir tek sebebi vardır. Peşlerine takılan katil, ülkelerinin en iyi ajanlarından ve en duygusuz ve acımasız katillerinden birisidir.

 

Ajanların kurtulmak için terminal tek part izle içerisindeki yaptıkları gizem ve macera dolu kaçışı filmrax.com adresinden izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemize yeni eklenen ve hala vizyonda yayınlanan kızıl serçe adlı filmi de izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Terminal 2018 Full Altyazılı 2018 izle"
  1. adnan 27 Mayıs 2018, 17:29

    terminal filmi çok hoşuma gitti izlemenizi tavsiye ederim

  2. ali 27 Mayıs 2018, 17:29

    süper film devamını bekleriz

Benzer Filmler