Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Tavşan Peter 2018 Animasyon Türkçe Dublaj izle – Full Rabbit Filmleri

Film Bilgileri

Tavşan Peter 2018 Animasyon Türkçe Dublaj izle – Full Rabbit Filmleri
720p

Son zamanların en tepki çeken fakat en çok izlenen animasyon filmlerinden olan Tavşan Peter Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Tavşan Peter izle adlı film sinemalar da 6.278.371 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Tavşan Peter tek part izle

 

Bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, son derece doğal ortamlarında mutlu bir şekilde yaşayan hayvanların en büyük korkusu doğal ortamlarına insanların el atması ve yaşam alanlarını bozmasıdır. Yıllarca bu korku ile yaşayan hayvanların korktukları başına gelecektir. Gregor adında bir adam satın aldığı toprak parçası içine bir ev ve büyük bir bahçe yapmaya karar verir. Hemen bir şirket ile anlaşan ve işleri başlatan Gregor hayvanlar tarafından nasıl bir tepki alacağını hiç düşünmemiştir. Hayvanları sadece hayvan olarak gören ve onların duygularını hiçe sayan bu adam aylar sonra evi bitince hemen yeni evine yerleşir. Fakat bahçesinde hiç beklemediği kadar hayvan gören bu adam bahçesindeki hayvanları yanında getirdiği tüfek ile korkutarak kaçırır. Hayvanların doğal ortamlarını ellerinden alan ve kendisi için güzel bahçeli bir ev yapan adam, hayvanları korkuttuğunu düşünerek rahat bir şekilde ilk geceyi evinde geçirir. Fakat evinde geçirdiği ilk ve son huzurlu gece olacaktır. Tavşan Peter, ortak doğal yaşam alanlarını gasp eden ve kendilerini bahçeden kovan bu adama karşı diğer hayvanları da doldurarak onların örgütlenmesini sağlar. Bu durum karşısında tüm hayvanların aynı anda hareket ederek sabahın ilk saatlerinde yeniden bahçeye gelmeleri ve Gregor’un bu hayvanları bahçe de görmesş ile komedi dolu olaylar yaşanacaktır. Tavşan’ın yaptığı planlar doğrultusunda son derece kötü olaylar yaşayacak olan bu adam en sonunda hayvanlar ile barış yapmak isteyecektir. Fakat Gregor’u kesinlikle doğal yaşam alanlarında istemeyen bu hayvanlar hiç bir şekilde barışı kabul etmeyecek ve saldırılarını son derece arttıracaklardır. Tavşan Peter full hd izle adlı filmi izledikten sonra bir karıncanın yuvasını bile bozmamak için kafanız yer de gezmeye başlayacaksınız. Türkiye’de aşırı tepkiler alan bu film ülkemiz de çocuklar tarafından oldukça beğenilmiştir.

 

Çok konuşulan bir konuya sahip olan ve yapımcılarının Türk halkından özür dilemesine kadar olayları farklı bir film olan Tavşan Peter tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Alita Savaş Meleği adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Tavşan Peter 2018 Animasyon Türkçe Dublaj izle – Full Rabbit Filmleri"

Benzer Filmler