Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Tavan Arası izle 1995 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Tavan Arası izle 1995 türkçe dublaj full hd
720p

1995 yapımı olan ve içerisinde bol miktarda erotizm unsuru barındıran Tavan Arası izle filminin başrollerinde güzel yıldız Erika Savastani ve aktör Fabrizia Flanders yer alıyor. Yönetmenliğini Joe D’Amato’nun yaptığı Tavan Arası filminin senaristi John Seller. Yönetmen Joe D’Amato’nun filmleri içerisinde, diğerlerinden çok daha farklı bir yer tutan bu yapımda, bol bol erotizm ögeleri ve çok cesur sahneler bulunuyor. Hakkında çok fazla olumsuz yorum bulunan filme sinema eleştirmenleri de pek sıcak bakmıyor. Ancak filmi izleyenlerin genel kanısı, filmin oldukça güzel olduğu yönünde. Çok özel vakit ayırarak izlenecek bir yapım olmasa da, boş vakitleri değerlendirmek için iyi bir tercih olabilir.

 

 

tavan arası türkçe dublaj full izle

 

 

Kocası Carlo ile birlikte küçük bir otel işleten Amelia’nın hayat hikayesini konu alan bir film olan, Tavan Arası Türkçe dublaj izleme alternatifine de sahip. Carlo’nun kendisine karşı çok sert ve kaba davranmasından bunalan, narin ve kırılgan yapıya sahip Amelia farklı arayışlar içine girer. Bu arayışlar sırasında, otellerinin lokantasında yemek yerken karşısına çıkan, mühendis Rolando ile tanışır. Amelia ve Rolando arasında gelişen ilişkinin dozu ve boyutları da zamanla artar. Birbirlerine karşı cinsel anlamda çekim hissetmeye başlayan ikili, otelin tavan arasında birlikte olurlar. Bu yaşananlar sonrasında hayatları bambaşka bir hal alarak, çok farklı bir doğrultuda ilerlemeye başlar.

 

 

Tavan Arası HD izleme olanağına da sahip bir film. Eleştirmenler her ne kadar yetersiz görse ve olumsuz yorumlarda bulunsa da, Tavan Arası filmi, kültler arasında yerleşmiş bir yapım. Bu filmle ilgili sinema eleştirmenleri, özel vakit ayırmaya değmeyeceğini ancak boş vakitlerinizi değerlendirmeniz için gayet iyi bir seçim olduğunu vurguluyor. Erotizm, heyecan, adrenalin ve cinselliğin bir arada olduğu bu yapım bir İtalyan filmi.

1 yorum yapılmış "Tavan Arası izle 1995 türkçe dublaj full hd"
  1. satılmış 2 Mart 2018, 18:21

    Harika bir film olmuş çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Benzer Filmler