Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Taşıyıcı Anne izle 2017 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Taşıyıcı Anne izle 2017 türkçe dublaj full hd
1080p

Taşıyıcı annelik çocuğu olmayan çiftler için bir çözüm yolu olmakla birlikte çok tartışılan bir durum olarak geçmişten günümüze uygulanmaktadır. Taşıyıcı annelik konusunu işleyen yerli ve yabancı birçok film yapılmıştır. Yönetmen Jon Cassar’ın 2016 yılında vizyona giren Taşıyıcı Anne izleyenlerden 4,8 IMDB puanı almış ve bu konuyu gündeme getirmiştir.

 

 

taşıyıcı anne full izle

 

 

 

Amerika Birleşik Devletleri filmi olan Taşıyıcı Anne Türkçe dublaj izleyici kitlesine de ulaşmayı başarmıştır. Orijinal adı When The Bough Breaks olan filmin senaryosu bu konuda çekilen birçok filmde görülen taşıyıcı annenin bebeğin babasına aşık olması ile sınırlı değildir. Taşıyıcı anne olan kadın aşkla birlikte takıntıları da olan bir kadındır. Bundan sonra olaylar farklı şekilde gelişir ve ortaya bir dram çıkar. Glen Morshower, Michael Kenneth Williams, Morris Chestnut, Regina Hall, Romany Malco’nun üstlendiği rolleri başarılı bir şekilde canlandırdığı Taşıyıcı Anne full hd izlenebilir. Film bir dram filmi olmakla birlikte olaylar gizemli bir şekilde ilerlemektedir. Doğuracağı bebeğin babasına olan aşkı takıntı haline gelen kadın tehlikeli biri olur ve işler karma karışık bir hal alır. Böylece film korku filmi özelliği de taşımaktadır.

 

 

 

When The Bough Breaks izleyicileri hamileliğin de getirdiği psikolojik değişimlerin tehlikeli bir takıntıya dönüştüğünde yarattığı kabusa dönen bir hikaye ile karşılaşmaktadır. Günler geçip hamilelik ilerledikçe takıntılar da ileri boyuta taşınmakta ve tehlikeli bir hal almaktadır. Önce bir dram gibi görünen giderek korku filmi halini alan bu senaryo Jack Olsen tarafından yazılmıştır. Takıntılı bir insanın aşkının insanların başına ne gibi tehlikeler açtığını filmde ayrıntılı olarak görmek mümkün. Sadece bir çocuk sahibi olmak isteyen bir karı-kocanın başına gelenleri izlerken taşıyıcı annelik yöntemi hakkında bir kez daha düşüneceksiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Taşıyıcı Anne izle 2017 türkçe dublaj full hd"
  1. queef31 23 Ocak 2018, 12:44

    Ne kadar güzel bir film olmuş harika.

  2. brkydf 24 Ocak 2018, 14:42

    Vay süper olmuş ya tavsiye ederim gençler.

  3. fatih 2 Mart 2018, 18:04

    Vay hacı ne film olmuş ama.

Benzer Filmler