Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Taşıyıcı 1 izle (2002) – The Transporter full hd türkçe

Film Bilgileri

Taşıyıcı 1 izle (2002) – The Transporter full hd türkçe

Hollywood’ un en başarılı aksiyon yıldızlerından biri olarak bilinen Jason Staham’ ın Taşıyıcı serileri ile elde etmiş olduğu popülerlik bir hayli etkin sonuçları da ortaya çıkarmaktadır. Özellikle de ilk macera olan Taşıyıcı 1 izle sayesinde anlatılan öykünün üstün seviye bir üslupla buluşması her açıdan memnun edici gelişlmeleri de beraberinde getirmektedir. 2002 senesi içerisinde çekilmiş olan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Corey Yuan ile Lois Letterier oturuyor. Fransa ile ABD ortak yapımı olarak da dikkat çekmeyi başaran Taşıyıcı 1 hd fillm izle modundaki yapımın polisiye ile gerilimi eş zamanlı bir sinemasal anlatıma taşıması da ortaya gerçekten de etiki sonuçlar çıkarmaktadır.

 

taşıyıcı 1

taşıyıcı 1

 

Taşıyıcı 1 Türkçe dublaj izle modunda da izleme imkanı bulacağınız filmin merkez noktasında ise paralı asker Frank bulunmaktadır. Frank hayatnın önemli bir bölümünü özel bir operasyon birimi için geçirmiştir. Lakin artık paralı bir askerdir ve hangi görevi beğeniyorsa onu yerine getirmektedir. Üç adet altın kuralı vardır. Anlaşmasının bozulmasından, kim için çalıştığının sorulmasından ve taşıdığı paketin içinde ne olduğunu öğrenmekten hiç hoşlanmaz. Aldığı son görevde ise taşıdğı paket tıpkı diğerleri gibi bir pakettir. Ancak madalyonun görünen yüzü hiçte öyle sanıldığı gibi değildir.

 

1 saat 32 dakikalık bir süreye sahip olan filmi Taşıyıcı 1 720p izle formatı eşliğinde de izleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler dileriz…

Benzer Filmler