Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Taş Devri Firarda 2018 Animasyon Filmi izle

Film Bilgileri

Taş Devri Firarda 2018 Animasyon Filmi izle
720p

2018 yılının en çok beklenen ve en çok izlenen animasyon filmi olan Taş devri firarda tek parça izle adlı animasyon filmi, izleyen insanları beklediklerinden çok farklı laylara sürüklemiştir. Normal şartlarda Moloztaş ailesinin olması gereken bu animasyon filminin, çizgi film kahramanları ile hiç bir bağı bulunmamaktadır.

 

 

Taş devri firarda animasyon filmi izle

 

Filmin konusunda, taş devri sakinleri herkesten uzak kendi hallerinde hayatlarını devam ettirmektedirler. Fakat bir gün bir sincap insanların Bronz çağa geçtiğini öğrenir ve yerleşim yerleri yaptıklarını fark edince hemen bunu kabile liderlerine iletir. Bu durum sonrasında kendi çağlarında kalmak isteyen ve kabilesini korumak isteyen Taş devri firarda Türkçe dublaj izle kabilesinin lideri insanlar ile bir futbol turnuvası yapmaya karar verir. Turnuvayı kazanan tarafın bu konuda istedikleri olacaktır. Taş devri firarda full hd izle ekibinin isteği kendi yaşam alanlarına dokunulmaması iken, insanların isteği ise onları da modern hayata alıştırmaktır. Bu turnuva heyecanında ise yaşanacak olan komik olaylar sizleri kahkahalara boğmaya yetecektir.

 

2018 yılının en sevilen animasyon filmerinden olan bu film, 40 milyon’dan fazla insan tarafından izlenerek gişe rekorları kırdı. Sadece adından dolayı insanların filmi izlediği düşünülse de özellikle çocukların izlemesi ve çok keyif alması yapımcıların neşesine neşe kattı. Çocukların çok sevdiği kahramanlar arasında olan Batman Ninja adlı animasyon filmde sitemizdeki yerini almıştır.

2 yorum bulunmaktadır: "Taş Devri Firarda 2018 Animasyon Filmi izle"
  1. SarikayaOrhanTR 8 Mayıs 2018, 17:41

    Abi bayıldım. Taş devri firarda normal çizgi filmden da güzel.

  2. ciladevri 8 Mayıs 2018, 17:42

    Benceeeeee harikaaaaaaa Taş devri firarda

Benzer Filmler