Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Tanrının Kitabı izle 2010 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Tanrının Kitabı izle 2010 türkçe dublaj full hd
720p

Oyuncu kadrosunda Denzel Washington, Gary Oldman gibi önemli isimlerin yer aldığı Tanrı’nın Kitabı izle isimli yapım, 2010 yılında vizyona girdi. Çok fazla beğeni toplayan filmin yönetmen koltuğunu Albert Hughes ve Allen Hughes paylaşıyor. İki tecrübeli ismin yeteneklerini birleştirerek muazzam bir eser ortaya çıkarttıkları bu yapımda, senaryo ise Gary Whitta’ya emanet edilmiş. Eleştirmenlerin konusuyla ilgili yaptıkları eleştirilerde genellikle olumlu cümleler kullanılmış. Eleştirmenler, filmin konusunun özgün olması sebebiyle, çok beğeni toplayacağından bahsetmişler. 2010 yapımı, yeni bir film olan Tanrı’nın kitabı, hala benzerleri yapılmamış bir konuyu işliyor. Aksiyon, gerilim ve macera kategorilerinde değerlendirilen bu eserde, aynı zamanda dram unsurlarına da rastlamak mümkün.

 

tanrının kitabı full izle

 

 

80 milyon dolarlık bir bütçe ile çekimlerine başlanan Tanrı’nın Kitabı filmini kıyametten sonraki dönemde geçiyor. Bir avuç insanın kaldığı dünyada, tek başına olduğunu düşünen kahramanımız, insanoğlunu kurtarmak için heyecan dolu bir mücadeleye girişiyor. Macera ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkan kahramanımız, dünyayı nasıl kurtarabileceğinin yollarını ararken, bir kitaba rastlıyor. İnsanlığın nasıl kurtulacağını anlatan bu kitaba ulaşmak için yola çıkıyor ve yolda başına binbir türlü zorluk geliyor, büyük mücadeleler vermek zorunda kalıyor. 1 saat 58 dakika süren filmde, heyecan her zaman zirvede gidiyor. İzleyiciyi sıkmadan ve her zaman sürükleyici bir tempoda ilerleyen Tanrı’nın Kitabı, muhteşem bir seyir zevki sunuyor. Aynı zamanda Tanrı’nın Kitabı Türkçe dublaj izlenme seçeneklerini de barındırıyor.

 

 

Tanrı’nın Kitabı filmi, geçtiği dönem ve ortam sebebiyle bol bol görsel efektlere ve aynı şekilde kaliteli ses efektlerine ihtiyaç duyan bir film. Bu efektleri tam manasıyla görebilmek ve filmin tadını net şekilde alabilmek için, Tanrı’nın Kitabı HD izlenmeli.

1 yorum yapılmış "Tanrının Kitabı izle 2010 türkçe dublaj full hd"
  1. seyit 2 Mart 2018, 18:22

    Harika bir film izlemenizi tavsiye ederim.

Benzer Filmler