Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Takıntılar 2017 Filmi Türkçe izle

Film Bilgileri

Takıntılar 2017 Filmi Türkçe izle
720p

2017 yılında çekilen ve davranış bozukluğu hastalığının üzerine vurgu yapılan Takıntılar filmin de komik ve aşk sinsilesi ard arda gelişmektedir. Baştan sona izleyicilerini güldüren bu harika filmde bir grup hastanın yalnız başlarına kaldıklarında neler yaptıklarına tanık olacaksınız.

 

Takıntılar komedi filmleri izle

 

Bir grup davranış bozukluğuna sahip hasta, özel bir hastahanenin doktoru tarafından tedavi görmektedir. Bir gün doktor bu hastaları bir araya toplayarak onlarla bir görüşme yapmak ister ve durumlarının ne halde olduğunu anlamak için bazı testler yapar. Günü ve saatinde her hasta gelmiştir fakat bir sorun vardır. Doktorun uçağı rötar yaptığından dolayı toplantıya 1 gün gecikmeli gelecektir. Bu durumu öğrenen hastalar tam 24 saat boyunca birlikte ve tek başlarına vakit geçireceklerini anlarlar. Oldukça çılgın işler yapmaya karar veren bu hastalar Takıntılar tek parça izle adlı filmde kendilerini izleyenleri kahkahaya boğacaklar.

 

Takıntılar Türkçe dublaj izle filmi gişelerde 23.435.542 kez izlenmiş ve tüm eleştirmenlerden tam not almış bir filmdir. Takıntılar full izle adlı filmin asıl amacı ise, bu hastaların aslında kötü bireyler olmadıklarını herkese kanıtlamaktır. Kusursuz sevgilim sitemizin yeni aşk filmlerinden bir tanesidir. Bu filmimizi de seyrederek romantizm konusunda bir şeyler kapabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Takıntılar 2017 Filmi Türkçe izle"
  1. Tanrısever 4 Mayıs 2018, 17:27

    Takıntılı insanların izlememesi gereken bir film. Ama takıntılarınız yoksa izleyin derim. Dehşet olmuş ya la :))

  2. Ayçafilmsever 6 Mayıs 2018, 12:03

    Takıntılar bence izlenmeli. çok süper olmuş. tek parça olması da cabası

Benzer Filmler