Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

T2: Trainspotting izle 2017 hd altyazılı

Film Bilgileri

T2: Trainspotting izle 2017 hd altyazılı
1080p

T2: Trainspotting izle 2017 İngiltere yapımı Aksiyon, Psikolojik, gerilim filmidir. Irvine Welsh’in Porno romanından uyarlanan film, hikaye ve karakterler anlamında Trainspotting’in devam filmi niteliğini taşıyor. Sinema izleyicilerinin tam anlamıyla zihninde etki bırakan bu filmin yönetmenliğini Danny Boyle yapmaktadır.

 

 

Mark Renton’ın (Ewan McGregor) arkadaşlarıyla birlikte kazandığı parayı alıp kaçmasının ardından 20 yıl geçmiştir. Bazı sağlık sorunları yaşayan Renton, uzun süredir yaşadığı Amsterdam’dan Edinburgh’a geri döner. Burada eski arkadaşları, küçük çaplı düzenbazlıklarla yolunu bulan, ayrıca bir bar işleten Simon ve eroin bağımlığından tam olarak kurtulamamış, intiharın eşiğindeki Spud ile bir araya gelir. Geri dönüşüne ikisinin de verdiği tepkiler farklıdır, ancak asıl sorunlar 20 yıldır hapiste olan Begbie’nin ortaya çıkmasıyla başlayacaktır.

 

T2Trainspotting filmi eleştirmenlerden de tam not almıştır. Böylesine bi filmi izlemek için hiç beklemeyin. T2 trainspotting full hd olarak izlemeniz için sizlerle. İyi Seyirler.

Benzer Filmler