Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Suyun Sesi 2018 Türkçe Dublaj izle – Dramatik Romantik En iyi Film

Film Bilgileri

Suyun Sesi 2018 Türkçe Dublaj izle – Dramatik Romantik En iyi Film
720p

2018 yılında vizyona giren ve Türkiye’de bir çok ödülün sahibi olan Suyun Sesi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi Amerika’lı yapımcılar tarafından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Suyun Sesi izle adı film sinemalar da 18.380.383 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Suyun Sesi full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Amerika Devleti’nin dünyadan gizli geliştirdiği bir çok olay olduğunu herkes bilmektedir. Bu yaptıkları buluşları dünyadaki herkesten gizli yapan ve dünya liderlerinin bile merak ettikleri buluşlar olduğunu herkes bilmektedir. Özellike 51. Bölge olarak adlandırdıkları uzaylıları araştırdıkları noktalarda geliştirdikleri buluşlar dünyanın sonunu hazırlayacak kadar güçlü buluşlardır. Bu şekilde devam eden Amerika egemenliği ise bu filmde nasıl son bulacağı ele alınmıştır. Eliza adında bir kadın Amerika Devleti’nin bu tarz buluşlar yapan bir labaratuvarında temizlikçi olarak çalışmaktadır. Aslında her ne kadar ne üzerinde çalıştıklarını merak etse de bu kadın bir türlü gizli denilen odaya girmeye cesaret edemez. Fakat bura da arkadaşıolan ve buluşların odasına rahatlıkla giren Amily ile konuşan ve çok garip şeyler duyan kadının merakı iki kat artar. Bir gün labaratuvarda kimse yokken deney odasına giren kadın hayatının en büyük şoklarından birini yaşayacaktır. Amerika Devleti üzerinde çalıştığı deneyi son derece geliştirmiş ve bu deney hem kara da hem de deniz de yaşayan bir varlık haline gelmiştir. Devamlı bu varlık ile arasında sohbet geçen bu kadın ile denek arasında büyük bir aşk başlamaya başlar. En sonunda kendisini buradan kurtarmasını isteyen varlığa yardım etmeye karar veren kadın, kimsenin olmadığı bir gece varlığı serbest bırakarak onunla beraber kaçar. Amerika genelinde verilen kırmızı alarma rağmen kadın ve denekten kimse haber alamaz. Bu kadın ve denek ise denizin altında aşklarını sonsuza kadar yaşamaya başlarlar. Denek kadına kendisinden kan vererek onun da suyun altında yaşayabilmesini sağlamıştır. Fakat bu aşkları uzun sürmeyecek olan bu ikilinin peşine Amerika’nın en eğitimli deniz altı askerleri çoktan düşmüştür. Suyun Sesi tek parça izle adlı filmde gerçek aşkın ne kadar güçlü olduğunu ve insanların yanı sıra düşünceleri olan herkese neler yaptırdığına şahit olacaksınız.

 

Amerika’lıların gizli deneyi olduğu öğrenilen ve film haline getirdikten sonra yapımcısını tutukladıkları Suyun Sesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Adı Aşk adlı yerli filmimiz de sitemize eklenmiştir. İyi seyirler.

1 yorum yapılmış "Suyun Sesi 2018 Türkçe Dublaj izle – Dramatik Romantik En iyi Film"
  1. kalitepaylas 12 Eylül 2018, 21:35

    Suyun Sesi filmi başarılı bir aşk filmi. Zaten bir çok ödül de aldı.

Benzer Filmler