Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Suspiria Türkçe Dublaj izle – Amerikan İtalya Korku Gerilim 2018 Filmi

Film Bilgileri

Suspiria Türkçe Dublaj izle – Amerikan İtalya Korku Gerilim 2018 Filmi
720p

Eski bir Amerikan filmi olan ve 2018 yılınan uyarlanan, içerisinde son derece gizemli olayların bulunduğu Suspiria Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.800.000 dolar olarak açıklanmıştır. Suspiria izle adlı film sinemalar da 5.364.275 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Suspiria 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sussie adındaki bir kadın dans ve oyunculuk konusunda oldukça yeteneklidir. Bu kadının yeteneklerinden faydalanmak isteyen bir Alman şirket kadına büyük paralar teklif ederek kendi dans okulların da eğitim alan öğrencilere ders vermesini isterler. Erkek arkadaşı ile bu teklifi değerlendiren kız en azından 1 sene Almanya’da bu şekilde ders vererek güzel paralar kazanıp geldiği aman sevgilisi ile bir yuva kurma hayallerine kapılır ve bu teklifi kabul eder. Sevgilisinden 1 sene ayrı kalmanın zor olacağını bilen bu kadın onunla devamlı görüntülü konuşacağını söyler. Kız arkadaşı ile güzel bir hayat kurmak için bu durumun gerekli olduğunu bilen adam ise hiç bir tepki vermeden kız arkadaşının kararına saygı duyar. Sussie Almanya’ya gittikten sonra ders vereceği oyunculuk okulunun sahibinin kendisine ayarladığı eve hemen geçer ve yerleşir. Ders vermeye başladıktan sonra bu işin kolay olduğunu anlayan kadın mutlu bir şekilde hayatını sürdürür. Erkek arkadaşı ile de devamlı irtibat halinde olan bu kadın, okulda başlayan ani kaybolmalar sonrasında büyük bir korku yaşamaya başlar. Okulda ders vermeye başladıktan 1 ay sonra her hafta bir çocuğun aniden ortadan kaybolması tüm bu olayların sorumlusu olarak kendisinin gösterilmesine neden olur. Ora da tanıdığı en yakın arkadaşı Kyle ve psikolog olan Jhon ile birlikte bu karanlık olayı çözmeye çalıştıkların da ise hiç beklemedikleri sırlara ulaşacaklardır. Artık çocukları aramak yerine kendi canlarını kurtarmanın peşine düşecek olan bu 3 arkadaş, hayatlarının en karanlık ve en korkunç zamanlarını yaşayacaklardır. Suspiria tek parça izle adlı film ilk yapılan filme oranla çok daha güzel olduğundan dolayı sinema da insanlar ve eleştirmenler tarafından tam not almıştır.

 

Günümüz zamanına uyarlanan efsane bir filmin beyaz perdeye aktarıldığı ve dünya sinemasın da oldukça sevilen Suspiria full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cehennem Festivali adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Suspiria Türkçe Dublaj izle – Amerikan İtalya Korku Gerilim 2018 Filmi"

Benzer Filmler