Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Suikast izle 2016 Mechanic: Resurrection full hd Jason Statham filmleri

Film Bilgileri

Suikast izle 2016 Mechanic: Resurrection full hd Jason Statham filmleri

Aksiyon filmleri içinde 2016 yılının en çok seyredilen filmi olan ve başrollerinde Jason Statham ve Jessica Alba’nın yer aldığı Suikast izle filminde gerilim ve suç unsurlarını 99 dakika boyunca hissedeceksiniz. Merakla beklenen ve adeta aksiyon filmlerinin 1 numaralı ismi Jason Statham şimdi hd görüntü kalitesinde sizlerle.

 

suikast-izle

 

Baştan sona macera ve gerilimin bir an olsun düşmediği filmde başrol oyuncumuz yeniden pis işlere bulaşmak zorunda kalacaktır. Arthur Bishop, eski bir suikastçidir ve artık bu işi yapmama kararı alır. Taki eski sevgilisi kaçırılana kadar. Arthur’un sevgilisi Gina, esrarengiz ve tehlikeli bir çete tarafından kaçıralacaktır. Çete Arthur’dan sevgilisini geri verme karşılığında suikast işlerine geri dönmesini ister. Bunun üzerine fedaker abimiz Arthur, sevmediği ve adeta tövbe ettiği bu pis işlere yeniden bulaşmak zorunda kalır. Esaslı abimiz sevdiği için her türlü fedakarlığa katlanmaya hazırdır. Ama bu sefer kötü adamların istediği biraz daha zor ve tehlikelidir. Arthur’dan dünyanın farklı yerlerinde yaşayan 3 değişik tehlikeli suikastini yaparak bunlara kaza süsü vermesini ister ve böylece soluksuz hız kesmeyen aksiyonumuz da başlayacaktır.

 

Nefesinizi tutarak seyredeceğiniz bu muhteşem film; Suikast 2016 izle sizleri zamanın büyülü akıcılığına savuracak. Hele bir de aksiyonun babası sayılan Jason Statham da başrolde olunca işin rengi biraz daha değişiyor tabiki. Neyse fazla geyiğe gerek yok, film karşınızda işte. Bize yayınlamak size de izlemek düşer…

3 yorum bulunmaktadır: "Suikast izle 2016 Mechanic: Resurrection full hd Jason Statham filmleri"
  1. Sinan 12 Kasım 2016, 23:37

    Bu adamın filmlerine bayılıyorum harika çok eylenceli ve aksiyonu sonuna kadar yaşıyosunuz. Herkesin izlemesini tavsiye ederim.

  2. mehmet 29 Kasım 2016, 21:32

    on numara bir film, tebrik ediyorum.

  3. Musti 30 Kasım 2016, 15:28

    filim guzel ama bazı sahneler hoşuma gitmedi, yine de seyredilebilir.

Benzer Filmler