Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Stajyer – The Intern Full HD izle (2015)

Film Bilgileri

Stajyer – The Intern Full HD izle (2015)
720p

Ünlü oyuncu Robert De Niro ve sergilemiş olduğu performansların her geçen sene içerisinde yıllanmış sarap misali daha da ileri seviyelere ulaştığını söyleyebiliriz. Özellikle de 2015 senesinde çekilen ve vizyon ile buluşan Stajyer izle filmi IMBD’ den 7. 4 gibi bir puan aldı. Özellikle de usta oyuncunun elindeki oyunculuk potansiyeli yine Oscar ödülü sahibi olan Anna Hattawayy ile dengeli bir şekilde paylaşması da ortaya bir hayli özelk bir seyirlik çıkarmış. Stajyer hd full film izle görüntü kalitesi ile de seyredebilme imkanı olan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Nancy Meyers oturuyor. Her sahnesinin farklı sekans ve eğlenceli işleyilerle şekillendiği film kendisini başan sona izlettirmeyi başarıyor.

 

stajyer-izle

 

Stajyer Türkçe dublaj izle formatı ile de izleme imkanı bulacağınız filmin genel konusu da bir hayli dikkat çekiyor. başarılı bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, calışanlarından birinin tavsiyesiyle yeni bir stajyerlik programı başlatır. Biraz yaşını almış insanlar üzerinden şekillenecek olan bu deneysel programın ilk kişisi ise 70 yaşındaki Ben Whittaker olur. Şirketin genç kadrosunun yaş ortalamasını bir hayli yükselten Ben ile yanında çalıştığı Ostin arasındaki iş ilişkisi belli bir zaman sonra sağlam bir dostluğa dönüşecekir.

 

Özellikle de filmin sıcak işleyişini her sahnesinde sorunsuz bir şekilde ilerletmesi de seyirci ile arasındaki bağı bir hayli güçlü kılıyor. Hepinize iyi seyirler dileriz…

3 yorum bulunmaktadır: "Stajyer – The Intern Full HD izle (2015)"
  1. Serenay 14 Mayıs 2016, 19:03

    Bu film iş hayatında bir kadının hayat hikayesini harikal bir şekilde anlatmış şiddetle tavsiye ediyorum.

  2. muhammet 20 Haziran 2016, 16:54

    Harika.Yaşlanınca yaşamın bitmediğini bilmek güzel.Harika bir hikaye ve oyunculuklar mükemmel.R.Niro performansı izlenmeye deger.

  3. Rüya 13 Temmuz 2016, 16:47

    Filmi ilk başta izlemeden önce tavsiye üzerine izlemiştim, izledikten sonra o kadar çok etkilendim kendi iş hayatımdan bir şeyler buldum hatta bu filmdeki gibi işine dört kolla sarılmak içimden geldi. Film bir insanın hayatı 20 yıl boyunca geçirdiği bir iş yerinin genç bir iş sektöründeki kişinin yanına stajyer olarak katılması ile ilginç karelerle buluşuyor. Mutlaka izleyin çünkü film gerçekten öğüt kıvamında ders çıkartabilirsiniz.

Benzer Filmler