Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Split izle 2016 Parçalanmış filmi tek part full hd

Film Bilgileri

Split izle 2016 Parçalanmış filmi tek part full hd

Gerilim ve korku kategorisinde yer alan Split izle filmi 2016 yılında vizyona giren ve imdb listesinde en çok seyredilen filmler arasında yer alan harkulade bir yapım. Yönetmenliğini İşaretler, Altıncı His, Ölümsüz gibi unutulmaz filmlerden tanıdığımız başarılı yönetmen M. Night Shyamalan üstlenmektedir.

 

 

Filmde, kişilik bozukluğu hastası bir adam olan Kevin (James McAvoy), bedeninde 23 farklı karakteri barındırmaktadır. Sürekli şekilden ve karakterden karektere bürünen Kevin, içinde bulunduğu ruh halinden gitgide zarar görmektedir. Hem bedenine hem de çevresine gaddarca davranmaya başlayan Kevin, günün birinde masum 3 genç kızı kaçırır. Onları yer altında bir sığınağa hapseden Kevin, hastalığının doğurduğu korkunç karakterleri dışa yansıtmaya başlayacaktır. Gerilim ve korku dolu sahneleri bünyesinde barındıran Split Türkçe dublaj izleme seçeneği ile karşınızda.

 

Sizi fazlası ile gerecek ve adeta koltuklarınıza hapsedecek Parçalanmış izle filmi 7.5 gibi yüksek bir imdb puanı ile de dikkat çekmekte. Bu harika korku ve gerilim filmlerini kaçırmamanızı tavsiye eder, mutlu ve keyifli seyirler dileriz.

1 yorum yapılmış "Split izle 2016 Parçalanmış filmi tek part full hd"
  1. mehmet orman 9 Aralık 2017, 22:26

    harika

Benzer Filmler