Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Sosyopat 2018 Korku Filmi izle – 2018 Amerikan İnanılmaz Korku Filmleri

Film Bilgileri

Sosyopat 2018 Korku Filmi izle – 2018 Amerikan İnanılmaz Korku Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve Amerika’lı yapımcılar tarafından vizyona sürülen aynı zaman da süper bir korku filmi olarak karşımıza çıkan Sosyopat Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sosyopat izle adlı film sinemalar da 4.363.846 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Sosyopat 720p izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemi gerekirse, Christopher ve Lori çifti çok yoğun tempo da çalışan ve işlerinde oldukça başarılı bir karı kocadır. Yeri geldiğinde işlerini ilişkilerinin bile önüne koyabilen bu karı koca sonunda patronlarından izin alarak 1 hafta tatile çıkma fırsatı bulurlar. En son tatilini bal ayında yapmış olan bu karı koca insanlardan uzak bir yerde tatil yapma konusunda hem fikir olduktan sonra hemen kendilerine en uygun tatil yerlerini aramaya başlarlar. Bu sıra da Lori kocasına bir ormanlık alan da kamp tarzında çadır kurarak zamanı daha iyi geçireceklerini söyleyince karısı ile birlikte çadırda ilişkiye girme hayali hoşuna giden Christopher, bu teklifi hemen kabul eder ve Kuzey Amerika’da bulunan ve insanların kolay kolay girmedikleri Amazon ormanlarının tehlike dışı olarak adlandırılan bölümünden yerler bakmaya başlar. Karısı ile birlikte iken insanlardan uzak olmak isteyen ve rahatsız edilmek istemeyen Christopher, kendilerine en uygun yeri haritadan seçtikten sonra yola çıkarlar. Bura da huzurlu bir şekilde tatil yapma hayalleri kuran bu karı kocanın planladıkları hiç bir şeyin hayalleri doğrultusun da gerçekleşmeyeceğini anlamaları çok uzun sürmeyecektir. Ormanın içerisin de yaşayan bir aile olan Angel ailesi, sosyopatlıkları ile bilinen ve başka insanların acı çekmelerinden zevk alarak yaşayan insanlardır. Bu ailenin dertleri Christopher adlı adamı kaçırdıkları andan itibaren bu karı kocanın hayatlarının en zor zamanları başlayacaktır. Her yerinin tehlikeli olduğu amazon ormanlarında tek kalan ve aynı zaman da kocasını da bulmak zorunda olan Lori, başına gelen bu olaylar sonrasın da nasıl hareket edeceği konusunda hiç bir fikir sahibi değildir. Sonunda ailenin yaşadığı evi bulduğun da ise hayatının en zor ve en korkunç saatlerini yaşayacaktır. Sosyopat full hd izle adlı filmi izledikten sonra tehlikeli ve bilmediğiniz yerler de kesinlikle kamp yapmayacaksınız.

 

Son zamanların en korkunç filmlerinden olan ve izleyicilerin oldukça beğenisini toplayan Sosyopat tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Suspiria adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler