Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Sorma Neden 2018 Sansürsüz izle – Burak Satıbol Komedi Filmi

Film Bilgileri

Sorma Neden 2018 Sansürsüz izle – Burak Satıbol Komedi Filmi
720p

Bir çok ünlü oyuncunun ve eski dostun bir araya geldiği Sorma Neden tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.900.000 TL olarak açıklanmıştır. Sorma Neden izle adlı film sinemalar da 2.387.371 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Sorma Neden 2018 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mesut adında bir adam eski dostlarına söylediği yalanlar sonrasında kendisini eski bir dizi sanatçısı olarak tanıtır. Bu durum karşısında arkadaşlarına onları da ünlü yapabilecek tanıdıkları olduğunu söyleyen Mesut, arkadaşlarının istekli olmasından sonra söylediği yalanın ortaya çıkmaması için hemen sosyal medyadan tanıyorum dediği kişilere birer birer özel mesajlar atmaya başlar. Fakat ünlü olan oyuncuların sosyal medyadan kimseye cevap vermediğini bilmeyen bu adam uzun bir süre ünlü oyunculardan cevap bekledikten sonra cevap alamayacağını anlayıcna başka çözümler aramaya başlar. Sonunda kendi mahallelerinde Burak Satıbol adlı ünlü bir oyuncunun dizisinin çekildiğini öğrendiğinde hemen dizinin çekildiği alana doğru gider. Bura da Burak Satıbol ile konuşabilmek için adeta kendisini yırtan adam sonunda adamı ikna eder ve derdini anlatması için korumaları tarafından Burak’ın yanına götürülür. Burak’a herşeyi baştan sona anlatan bu adamın hikayesi hoşuna gidince bu durumu filme çevirmek isterler. Adamın arkadaşları ile tek tek görüşeceğini söyleyen ve böyle bir ilginç olayın ülke de oldukça tutulabileceğine inanan Burak, yapımcı arkadaşlarına bu projesini tek tek anlatır. Yapımcılardan bir tanesi bu olayın süper bir şekilde tutacağını ve destek olacağını söyleyince hemen Mesut’u arar ve arkadaşlarını da alarak yanına şirkete gelmesini ister. Bu arkadaşlar Mesut’un gerçekten tanıdığını zannettikleri Burak Satıbol’u gördüklerinde oldukça heyecanlanırlar. Fakat aslında Burak’ın amacı bu gariban insanların sırtından para kazanmaktır. Bu durumu Mesut anladığında ise Burak Satıbol’dan Sorma Neden sansürsüz izle adlı filmde intikam almaya karar verir. Tüm gerçekleri arkadaşlarına anlatan Mesut, onlarında yardımını alarak Burak’tan büyük bir intikam almak için oyun yapmaya karar verirler.

 

2018 yılının en iyi komedi filmleri arasında bulunan ve izleyicileri kahkahalara boğan Sorma Neden full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Leblebi Tozu adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Sorma Neden 2018 Sansürsüz izle – Burak Satıbol Komedi Filmi"
  1. atilla 14 Eylül 2018, 11:06

    Her film bu kadar mı güzel olur. Ellerinize sağlık gerçekten.

Benzer Filmler