Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Siyah Kuğu izle 2010 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Siyah Kuğu izle 2010 türkçe dublaj full hd
720p

Siyah Kuğu izle filmi 2010 yapımı daha şimdiden kült filmler arasına girmiş bir yapım. Dram ve gerilim türünde olan Filmimiz de; Nina (Portman), New York’ta yaşayan çok yetenekli bir balerindir ve hayatında çoğu balerin için de olduğu gibi dansetmekten başka bir şey yoktur. Eski bir balerin olan ve bu konuda çok hırslı olan annesi Erica (Hershey) ile yaşamaktadır. Oyun yönetmeni Thomas Leroy (Cassel) KUĞU GÖLÜ’nün baş balerini Beth MacIntyre (Ryder) yeni sezonda değiştrimeye karar verir ve ilk tercihi de Nina’dır. Balenin saf ve zarif Beyaz Kuğu ile şehvetin temsilcisi Siyah Kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiyacı vardır. Fakat Nina’yı bekleyen bir yeni bir rakip vardır, ve o da Leroy’u etkilemeyi başarmıştır. Nina Beyaz Kuğu rolüne her ne kadar uysa da Lily de Siyah Kuğu’nun tam karşılığıdır. İki genç dansçı arasındaki rekabet garip bir arkadaşlığa dönüşürken Nina da kendi karanlık tarafıyla haşır neşir olmaya başlamıştır. Onu mahvedebilecek türden bir kayıtsızlık.

 

siyah kuğu full hd izle

 

Siyah Kuğu full izle filminin oyuncu kadrosunda yer alan isim ise Natalie Portman , Mila Kunis , Vincent Cassel , Winona Ryder , Barbara Hershey gibi bir isim. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise olduka önemli bir isim olan Darren Aronofsky. Filmin Imdb sitesi puanı ise 8.0 gibi bir puan.

 

108 dakika süren filmmiiz efsane filmleri arasına adını yazdırmış oldukça kaliteli bir yapım. bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Siyah Kuğu izle 2010 türkçe dublaj full hd"
  1. siyah_kugu 2 Mart 2018, 18:27

    Güzel film olmuş çok beğendim tavsiye ederim.

Benzer Filmler