Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Sisteki Kız 2017 Filmi Full Hd izle

Film Bilgileri

Sisteki Kız 2017 Filmi Full Hd izle
720p

Sisteki kız adlı film yani diğer adıyla La ragazza nella nebbia adlı film 2017 yılında gösterime giren ilginç ve farklı bir konuya sahip korku filmidir. Stephen KING’in Sis filmini andıran filmdeki maceralar ve gerilim sahneleri insanlar tarafından son derecek beğenilmiştir. Sinemalarda 23.455.673 kez izlenen ve gişe hasılatlarında çok üst düzey gelir elde eden filmi filmrax aracılığı ile sizlerle buluşturuyoruz.

 

Sisteki kız Türkçe Dublaj izle

 

Filmin konusu, İtalya’nın sessiz ve sakin bölgesinden herkesten uzak kendi halinde yaşayan aile huzurlu ve mutlu bir hayat sürmektedirler. Anne ve baba hayatlarını küçük kızlarına adamış ve kızlarının mutluluğu için çalışmaktadırlar. Her şey yolunda giderken bir gün başlarına gelen bir olay aileyi perişan eder. Kızları bir gece ortadan kaybolmuştur. Yıllarca aradıkları kızlarından bir tek haber bile alamazlar. Sonunda aile tüm ümitlerini kaybetmiş şekilde aramaktan vazgeçerler. Fakat sisli bir akşam ses duyan avcılar ormana çıkarlar ve sislerin içerisinde bir kızın silüetini gördüklerini söylerler. Tarif ettikleri kızın kendi kızlarına çok benzediğini anlayan bu aile sisteki kız full hd izle kızları kendi kızları olabileceklerini düşünürler. Aile hemen harekete geçer ve sisteki kız tek parça izle hemen aramaya başlarlar. Ailenin göze alacağı korkunç olaylar ise annelik ve babalık dersi olacaktır.

 

Sisteki kız Türkçe dublaj izle adındaki film yapılan Cin filmlerinden farklı olarak yapılmış ve eski korku filmlerini andıran filmlerdendir. Bu filmi sisteki kız 720p olarak filmrax.com adresinden izleyebilirsiniz. Farklı bir korku filmi daha izlemek isteyen için Darc adlı filmi öneririz.

1 yorum yapılmış "Sisteki Kız 2017 Filmi Full Hd izle"
  1. Melike 27 Mayıs 2018, 17:22

    Sisteki kız filmi çok güzel. Korku filmi olarak beğendim.

Benzer Filmler