Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Şirinler 3 – Kayıp Köy 2017 türkçe dublaj izle

Film Bilgileri

Şirinler 3 – Kayıp Köy 2017 türkçe dublaj izle
480p

Şirinler 3 Kayıp Köy izle 2017 yapımı Animasyon, komedi, aile filmidir. Çocuklukta hepimizin severek izlediği bir gün şirinleri görme ümidi ile izlediğimiz rüya gibi Şirinler, bu yıl üçüncü filmiyle serisiye kaldığı yerden devam ediyor. Yönetmenliğini ise Kelly Asbury yapmaktadır.

 

 

Şirinler köyünde, Hayat alışıldık şekilde güzel gitmektedir. Herkes her zamanki gibidir. Günün birinde şirinler kendilerine benzeyen bazı yaratıkları görürler. Şirin Baba kayıp köy efsanesine inanmasa da Şirine, gözlüklü, sakar ve güçlü şirini alarak kayıp köyün peşine düşer ve bulmaya giderler. Şirinleri büyük bir aksiyon ve maceralar beklesede, Gargamelin o kayıp köydeki yaratıklara karşı kötü ve gizemli planları vardır. Şirinler’in gargamel’den önce kayıp köye ulaşması gerekmektedir. Kayıp köydeki yaratıkların kim olduklarını ne olacaklarını hep birlikte izleyeceğiz.

 

Bu seferki macera serisinde seslendirenler Demi Lovato,Rainn Wilson, Mandy Patilkin gibi ünlü oyuncular seslendiriyor. Full Hd türkçe dublaj olarak izlemeniz için şirinler 3 kayıp köy karşınızda. Bildiğimiz üzere; Eğer uslu çocuk olursak belki birgün bizlerde şirinleri görebiliriz.. 🙂 İyi Seyirler.

1 yorum yapılmış "Şirinler 3 – Kayıp Köy 2017 türkçe dublaj izle"
  1. i.yılmaz 4 Temmuz 2017, 22:04

    küçükken en çok seyrettiğim filmdi bu, duygulandım.

Benzer Filmler