Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Şirinler 2 Full HD izle – The Smurfs 2 Türkçe Dublaj (2013)

Film Bilgileri

Şirinler 2 Full HD izle – The Smurfs 2 Türkçe Dublaj (2013)
720p

Eşsiz bir maceraya hazır mısınız? 2013 yılında vizyona giren ve animasyon filmleri arasında yer alan Şirinler 2 izlerken; komedi, macera ve fantastik öğeleri bir arada bulacaksınız. Daha önce 2011 yılında ilk filmi vizyona giren Şirinlerin bu son filminde de aileniz ile 106 dakika boyunca eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Bu devam filminde bu sefer yönetmen koltuğunda Jessica Kain oturmaktadır.

 

sirinler-2-izle

 

Tüm yaş gruplarına hitap eden bu harika animasyon özellikle çocukların büyük ilgisini çekmekte. Gerçek yaşamla harmanlanan Şirinler 2 filminde bu sefer kötü büyücü Gargamel’in gerçek şirin özünü elde edebilmek için iki tane şirinlere benzer huysuz karakterini yaratması ile macera start vermekte. Bu iki karakter aracılığı ile şirin özünü ele geçirmeye çalışan Gargamel, çok zaman geçmeden bütün sırrın Şirine de olduğunu fark edecektir. Bunun için Şirine’yi kaçırıp Paris’e getiren Gargamel’in peşine düşen diğer Şirinler de bu büyük kentte insanların arasında Şirine’yi kurtarma mücadelesine girişeceklerdir. Sitemiz vasıtasıyla bu harika animasyon filmini Şirinler 2 Türkçe dublaj izleyebileceksiniz. Orijinal ismi The Smurfs 2 olan bu yapımı kaçırmamalısınız.

 

Vizyona girdiği yıl büyük bir kitle tarafından seyredilen ve en çok seyredilen çizgi filmler arasında yer alan bu dünya klasiği çizgi romanı Şirinler 2 hd izleme seçeneği ile bir tık uzağınızda. Ayrıca yine sitemizde bulunan ve eğlenceli bir konuya sahip olan Arthur ile Minimoylar izlemenizi de öneririz. Bu harika masalsı şölene sizlerinde ortak olmanızı tavsiye eder ve mutlu seyirler dileriz.

2 yorum bulunmaktadır: "Şirinler 2 Full HD izle – The Smurfs 2 Türkçe Dublaj (2013)"
  1. zeynep 25 Ekim 2015, 16:58

    çok sevimliler ya :))

  2. betül 30 Ocak 2016, 19:30

    çok eğlenceliiiiiiiiiiii

Benzer Filmler