Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Sinyalciler 2017 Türk Komedi Full Hd izle – Ayhan Taş Filmleri

Film Bilgileri

Sinyalciler 2017 Türk Komedi Full Hd izle – Ayhan Taş Filmleri
720p

İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi diziler de bir anda ünlenen ve Türk sinemasının sevilen yüzü haline gelen Ayhan Taş’ın baş rolde oynadığı Sinyalciler sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.200.000 TL olarak açıklanmıştır. Sinyalciler izle adlı film sinemalar da 4.127.268 insan tarafından izlenere büyük bir başarıya ulaşmıştır.

 

Sinyalciler Türk komedi filmi izle

 

Filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse, kendi halinde meyhane işleterek ve sahte alkol ile müşterilerden daha fazla para kazanan Cengiz ile, binbir oyun ile yolunu bulmaya çalışan ve bütün küçük esnafa su mühendisiyim diye kendini tanıtarak borç takan Kadir ve naylon fatura konusunda oldukça başarılı olan Nevzat’ın başından geçen komik olaylar ele alınmaktadır. Nevzat, Cengiz’in meyhanesine gittiği bir gün 3 duble rakı içtikten sonra Kadir ve Cengiz’e yürüyün sizi pavyona götüreceğim der. Bu 3 kafadar pavyonda alkollerini içerlerken Mafya babası olan Hayati’nin yeğeni burada bir anda kalp krizi geçirir ve Nevzat’ların masasının üstüne düşer. Bu sıra da sesten korkan Kadir’de adamın üzerine düşünce ihale bu üç kafadarın üzerine kalır. Karakolda güzelce dayak yedikten sonra adli tıp raporunda kalp krizinden ölmüştür yazınca serbest kalırlar. Karakoldan çıkar çıkmaz Hayati’nin adamları tarafından alınan bu üç arkadaş, Hayati’nin kendilerine 1.000.000 TL para cezası kesmesinşn ve 10 gün mühdet tanımasının ardından hemen para arayışına koyulurlar. Vezne arkadaşı da dahil olmak üzere herkesten kazık yiyen Nevzat, ülkeye getirilen ve değeri paha biçilemez olan Son Akşam Yemeği tablosunu çalmaya karar verir. Fakat bu tablonun peşinde sadece Nevzat ve arkadaşları yoktur. Mafya belasından kurtulmak ve hayatlarına normal şekilde devam etmek için bu hırsızlığı mutlaka yapması gereken bu insanların Sinyalciler tek parça izle adlı filmde tüm komik maceralarına tanıklık edeceksiniz.

 

2017 yılında yapılan ve Türk insanları tarafından sevilen insanların baş rolde oynamasından dolayı son derece tutulan bir film olan Sinyalciler 720p izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 1080p olarak ekledik. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Oldu mu Şimdi adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Sinyalciler 2017 Türk Komedi Full Hd izle – Ayhan Taş Filmleri"
  1. Hayri_hosgor 11 Temmuz 2018, 15:35

    Sinyalciler filmindeki adamlar bence cenabet. Başları beladan krtulmuyor :d

  2. alhasbey 11 Temmuz 2018, 15:35

    Tamam Sinyalciler filmi güzel olmuş ama adamlarda da biraz şansızlık var. AMA FİLM KOMİK. NEY MİŞ ÖNCE GÖT 😀

  3. orhanoguzasker 11 Temmuz 2018, 15:35

    Sinyalciler alın bunu cigneyin.. Ocak ettiniz milleti tipitip

Benzer Filmler