Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize Full Hd izle – 2018 Hayatta Kalma Filmi

Film Bilgileri

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize Full Hd izle – 2018 Hayatta Kalma Filmi
720p

2018 Amerikan yapımı bir aksiyon ve gerilim filmi olarak karşımıza çıkan ve adeta izleyicilerin bile filmdeki kahraman gibi üşümesine sebep olan Sıfırın Altında Dağdaki Mucize Türkçe dublaj izle adlı film sinemalar da 6.268.379 kişi tarafından izlenmiştir. Oldukça fazla ilgi gören bu filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Bundan yıllar önce Fransa için Kış Olimpiyatlarına katılmış ve şampiyon olmuş bir Amerikalı olan Eric LeMarque, hayatında yaz aylarını hşç sevmemektedir. Kışı ve kar yağmasını oldukça seven bu adam bir gün Sierra Nevada dağlarında kayak yapmaya karar verir. Oraya tek başına çıkan ve bunu videoya kaydederek sevdikleri ile paylaşmak isteyen bu adamın başına olmadık bir felaket gelecektir. Dağın tam tepesindeyken bir anda başlayan kar fırtınası ile adeta kaybolan bu adam, insanlarn kilometrelerce uzakta yaşadığı yerde soğuk hava koşulları ile savaşmak zorunda kalacaktır. Hem yardım istemek için insanlara ulaşmaya çalışan fakat telefonları bir türlü çekmeyen, aynı zaman da erzakları tükenmek üzere olan bu adam, dondurucu soğukta hayatta kalmak için saklanacak bir yer aramaktadır. Gittikçe sertleşen kar fırtınası sayesinde 1 metre önünü bile göremeyen bu adamın hayatta kalması için insan üstü bir çaba sarf etmesi gerekecektir. Sıfırın Altında Dağdaki Mucize tek parça izle adlı filmde Eric’ten haber alamayan kız arkadaşı can kurtaranlara haber verdikten sonra bütün devlet görevlileri bu olimpiyat şampiyonunu bulmak için kendilerini seferber edeceklerdir. Sinema da filmi izleyen insanların yaptıkları yorumlara göre adeta insanların filmi izlerken içlerinin üşüdüğü anlatılmaktadır.

 

Son zamanların en felaket doğa olayı ile savaşmak ve hayatta kalmak zorunda olan Eric adlı adamın yaşam mücadelesinin anlatıldığı Sıfırın Altında Dağdaki Mucize full hd izle adlı film sitemize tek part ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmimizin bir benzeri olan Kod Adı Sosisli adlı aksiyon filmimizi de seyredebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Sıfırın Altında Dağdaki Mucize Full Hd izle – 2018 Hayatta Kalma Filmi"
  1. Muge 14 Eylül 2018, 18:49

    Ses yok farkındamısınız

  2. atma ziya 27 Eylül 2018, 16:24

    türkçe dublaj diyorsunuz ama boş yabancı yine

Benzer Filmler