Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Sıfır Saldırısı Türkçe Dublaj izle – 2016 Bilişim Suçları Filmi

Film Bilgileri

Sıfır Saldırısı Türkçe Dublaj izle – 2016 Bilişim Suçları Filmi
720p

Dünya da özgürlüğün 1 numaralı simgesi olarak aktarılan internetin, aslında hiçte özgürce olmadığı ve savaşları bile başlatabilecek bir araç olduğunun anlatıldığı Sıfır Saldırısı Türkçe dublaj izle sinemalar da insanlar tarafından izlendikten sonra hükümetlerine son derece baskı uygulanmıştır. Bütçesi 1.000.000 dolar olan Sıfır Saldırısı izle filmi sinemalar da 18.478.332 insan tarafından izlenmiştir.

 

Sıfır Saldırısı 1080p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. İnsanların özgür olduklarını düşündükleri ve hiç bir bilgilerinin kaydedilmediğine inandıkları internet ortamının aslında hiçte güvenli bir ortam olmadığını anladıkları bir film olmuştur. Konusunda, Amerika Hükümeti, halkının internet ağını kullanarak ve onların bilgilerini kaydederek İran üzerine bir çok oyun oynar. Oynanan oyunda halkların bilgileri kullanılarak İran’ın askeri bilgilerinin çalınmaya çalışıldığı fakat İran internet savunma örgütü tarafından bu durumların nasıl engellendiği anlatılmaktadır. Sıfır Saldırısı full hd izle adlı film insanlar tarafından izlendikten sonra insanlar internet taahhütlerini iptal ettirmeye başlamışlardır. Hükümet tarafından sinemalardan hemen kaldırılan bu film çeşitli platformdan insanlara ulaştırılmış ve milyonlarca insanın izlenmesine katkıda bulunulmuştir. Özellikle İran halkının Amerika Devleti’nin oyunlarını öğrenmek için dublajlı şekilde izlediği bu belgesel filminden sonra Amerika’ya olan nefret daha da artmıştır. Ülkemiz de daha yeni yayınlanan ve Amerika Devleti’nin oyunlarının halkımıza anlatıldığı film, ülkemizde aylarca sinemalarda kalmıştır. Sadece ülkemizde bile 2.563.748 insan tarafından izlenen bu film, gençler tarafından oldukça eleştirilmiştir.

 

2016 yılında vizyona giren ve asıl bilişim suçlarının hükümetler tarafından işlendiğinin konu alındığı Sıfır Saldırısı tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler Moontrap hedef dünya adlı filme de göz atabilirler.

Benzer Filmler