Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Shepherds And Butchers izle 2016 full hd

Film Bilgileri

Shepherds And Butchers izle 2016 full hd
1080p

Dram filmleri özellikle birçok insanın zevkle izleyebileceği filmler arasındadır. Shepherds And Butchers Güney Afrika’lı yönetmen Olivers Schmitz tarafından yönetilmiş, Chris Marnewick’in film ile aynı isimdeki romanından uyarlanmıştır. Bu yazar romanında yaşanmış bir olayı anlatmaktadır. Yazar Güney Afrika da görev yapmış eski bir avukattır. Yaşanmış olayların filmlere uyarlanması romanlarda yazılması onları daha ilgi çekici yapmaktadır. 2016 yılında beyaz perdede gösterime giren Shepherds And Buthers izlemek hayatlarınızda birçok şeyi sorgulamanıza neden olacaktır.

 

 

Shepherds and Butchers tek part izle

 

 

Filmde dünyaca tanınan bir avukatın birçok kişinin ölümüne sebep olan bir katilin idam edilmemesi için savunma halini anlatmaktadır. O dönemde birçok suç işleyen kişi idam edilmekteydi. Dünyaca tanınan avukat Jonh Weber birçok katili içeriye attırmasına rağmen idam edilmelerine karşı olan bir avukattır. Bir gün 17 yaşında gardiyan olan bir çocuk otomobiliyle giderken cinnet geçirerek otomobili yolun ortasında durdurur. Dışarı çıkarak çevresindeki bir aracı durdurup 7 kişiyi katleder. Gösterime belli bir süre önce girdiği için yakın zamanda Shepherds And Buthers Türkçe dublaj izlenebilecektir. Bu genci yaptığı suçtan dolayı hiçbir avukat savunmaz. İdam cezasına karşı John Weber onu savunmak isteyen tek avukat olur. Mahkemede suskun kalan hiç konuşmayan gardiyanı John Weber savunacaktır. Avukat John Weber gardiyanın idam cezası almasını engelleyebilecek mi? Filme karşı merak duyduysanız Shepherds And Buthers’ı full hd izleyebilirsiniz.

 

 

 

Filmin idam sahneleri çok dikkat çekmektedir. Her ne kadar bir insan en kötü suçu bile işlemiş olsa John Weber vahşice insanların idam edilmesine karşı çıkmaktadır. Psikolojilerinizi zorlayacak iddialı bir dram hikayesi olan film başarılı oyunculuklarla da göz doldurmaktadır. Özellikle idam cezasına mahkum edilmek üzere olan gardiyanı canlandıran Garion Dowds takdir edilesi oyunculuğuyla insanların kalbine dokunacaktır. Shepherds And Burthers izlemek için vakit kaybetmeyin.

1 yorum yapılmış "Shepherds And Butchers izle 2016 full hd"
  1. fuat 2 Mart 2018, 18:11

    Ya ne iyi bir film yapmışşlar harika çok beğendim.

Benzer Filmler