Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Şeytanın Şekeri izle 2015 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Şeytanın Şekeri izle 2015 türkçe dublaj full hd
720p

Şeytanın Şekeri izle filmi 2015 Amerika yapımı bir korku filmi. Bu başarılı filmi de; Resim, heavy metal ve şeytan! Sıradan bir hayat yaşayan bir ressamın bir gece uyanarak çizdiği muhteşem tablo aslında insanlığın sonuna dair ipuçları barındıran bir uyarı çıkarsa ne olur? Tabloyu bitirdikten kısa bir süre sonra tuhaf bir tarikat lideri ve bir seri katil tarafından ablukaya alınan kahramanımız ya bu yaşananların ardındaki gizemi çözüp her şeyi yoluna koyacaktır ya da insanlığı bekleyen kaosun içinde öğütülecektir!

 

şeytanın şekeri türkçe dublaj full izle

 

Filmin oyuncu kadrosunda ise başarılı isimler yer alıyor. Filmi de; Shiri Appleby , Pruitt Taylor Vince , Ethan Embry , Mylinda Royer , Kiara Glasco gibi isimler yer alıyor. Şeytanın Şekeri türkçe dublaj izle filminin yönemteni ise Sean Byrne. Filmin hem senaristi hem de yuapımcısı olan isim başarılı bir iş çıkarmış. Filmin Imdb sitesi puanı ise 6.5 gibi bir puan.

 

90 dakika süren filmimiz kokru ve gerilim dolu bir yapım. Bu filmi sitemizde full hd kalitede rahatlıkla izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

 

 

Benzer Filmler