Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Şeytan Kulesi Türkçe Dublaj 2018 izle – The Forlorned Korku Filmi

Film Bilgileri

Şeytan Kulesi Türkçe Dublaj 2018 izle – The Forlorned Korku Filmi
720p

2018 yılının en yeni korku filmi olarak karşımıza çıkan ve sinemaya girer girmez sitemizden yayınlanan Şeytan Kulesi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 dolardır. Şeytan Kulesi izle adlı film sinemalar da 2.683.173 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Şeytan Kulesi tek part izle

 

Bu güzel korku filminin konusundan kısaca sizlere bahsetmemiz gerekirse, bundan yıllar önce işlenen bir cinayet sonrasında kasaba halkının lanetli yer olarak tabir ettiği deniz feneri bölgesinden gelen seslerden korkan insanlar, o bölgeye kesinlikler kendilerini de çocuklarını da göndermezler. Devlet tarafından yenilenme kararı alınan bu deniz feneri için bir gece bekçisi alınacağı ilanları verilir. Kasaba halkından kimsenin baş vurmadığı bu işe Tom Doherty adında bir adam baş vurur ve hemen kabul edilir. Hemen kabul edildiğine sevinen bu adamın bilmediği bir gerçek vardır. Bu işe kendisinden başka kimse baş vurmamıştır. Deniz feneri hakkındaki hikayeleri duymadan hemen baş vuru yapan bu adam ailesini de alarak deniz feneri kenarında bulunan bir eve taşınır. Daha önceden burada çalışmış olan insanlara doğa üstü varlıkları musallat eden bu deniz feneri, yeni gelen insanlara da bu öteki alem canlılarını musallat edecek ve bu ailenin hayatlarını perişan edecektir. Tom Doherty, başına gelen bu musallat olayından kendisini sorumlu tutacak ve ailesini bu lanetli bölgeden kurtarmak için büyük çaba harcayacaktır. Gittiği papazların kendisine ve ailesine yardım edememesinden sonra İslam dinini araştıracak ve islam hocalarının bu varlıklar ile baş ettiğini öğrendiğinde ülkesinde bulunan en iyi islam alimini yanına davet edecektir. Hocanın gelmesi ile birlikte bölge de çok karanlık güçlerin hakim olduğunu öğrenecek fakat hocanın kudretine güvenerek buradan çıkacaklarına inanacaktır. Şeytan Kulesi tek parça izle adlı filmde İslam dininin öteki alem varlıklarının üzerindeki etkisini tam anlamı ile hissedeceksiniz.

 

Amerikan yapımı olarak karşımıza çıkan ve sonunda İslam aleminin din konularının işlendiği bir film olan Şeytan Kulesi full hd izle adlı film sitemize tek parça ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu korku filmine benzer bir korku filmi daha izlemek isterseniz Ufak Suçlar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Şeytan Kulesi Türkçe Dublaj 2018 izle – The Forlorned Korku Filmi"
  1. hasan kuş 17 Temmuz 2018, 12:06

    Güzel film gerçekten beğendiöm başarılı

  2. samet 19 Temmuz 2018, 20:54

    muhteşem izlenmesi gereken bir film.

  3. serdal 19 Temmuz 2018, 20:56

    bazı yerleri saçmaydı ama izlenmicek kadar kötü bir film değil ben izlerken eğlendim.

Benzer Filmler