Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Sevginin Gücü Hint Filmi Türkçe Dublaj izle – Hindistan Yapımları

Film Bilgileri

Sevginin Gücü Hint Filmi Türkçe Dublaj izle – Hindistan Yapımları
720p

2018 yılında vizyona giren ve Pakistan destekli Hindistan yapımı bir film olan Sevginin Gücü Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sevginin Gücü izle adlı film sinemalar da 6.289.379 kişi tarafından izlenerek başarılı bir iş çıkarmıştır.

 

Sevginin Gücü 2018 Hint filmi izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, Shahida adında 5 yaşında olan Pakistan’lı bir kız doğuştan konuşma yeteneği olmayan bir kızdır. Annesinin ve babasının uzun uğraşlarına rağmen hiç bir tedaviye yanıt vermeyen bu genç kız tek kelime dahi edememektedir. Ancak annesi bir gün arkadaşları tarafından tavsiye edilen bir Hindistan’lı doktora da kızlarını göstermek isterler. Kocasının da izni ile kızını alarak yola çıkan anne, kızının burada iyileşeceğini düşünmeye başlar. Shahida ile birlikte tren ile Hindistan’a gitmeye karar veren annesi hemen biletleri alır. Fakat bu küçük kızın hayatı bu tren yolculuğu ile değişecektir. Trenle giderken camda gördüğü koyunların yanına gitmeye karar veren bu küçük kız, ilk mola yerinde trenden inerek koyunların yanına gider. Burada koyunları severken mesafeden dolayı trenin sesini duymayan kız, trenin hareket etmesi ile birlikte hiç bilmediği topraklarda yapayalnız kalır. Konuşma yeteneği de olmayan bu kız tek başına Hindistan sokaklarında gezerken Bajrangi adındaki adama ile karşılaşır. Küçük kız konuşamadığından dolayı kendisi hakkında hiç bir bilgi alamayan bu adam, bu küçük kıza yardım etme konusunda son derece kararlı hale gelir. Kızın ailesini bularak kızlarını teslim etmeye karar verir. Şans eseri kızın Hindistan’lı olduğunu öğrenen Bajrangi, kızı da alarak doğru Hindistan’a doğru yola çıkar. Ancak kızın konuşamama yeteneğine oldukça üzülen Bajrangi, doktor olan babasından da yardım isteyek kızın hayatını seslendirmek için elinden geleni yapacaktır. Sevginin Gücü tek parça izle adlı filmde iyi insanların hala yok olmadıklarını, insanların içinde hala yelermeye dair tohumlar olduğunu göreceksiniz.

 

Son zamanların en güzel iyilik yapılan filmleri arasında olan Sevginin Gücü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme bezer bir film daha izlemek isterseniz Panipat adlı Hint filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Sevginin Gücü Hint Filmi Türkçe Dublaj izle – Hindistan Yapımları"

Benzer Filmler