Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Sessizlik izle 2017 dram filmleri full hd

Film Bilgileri

Sessizlik izle 2017 dram filmleri full hd
720p

Sessizlik izle filmi 2016 yapımı dram ve tarih konulu bir film. Bu filmin konusu ise şöyle; Portekizli genç Cizvit rahipleri Sebastião Rodrigues (Andrew Garfield) ve Francisco Garrpe (Adam Driver), onlara yıllarca akıl hocalığı yapmış Cristóvão Ferreira’nın (Liam Neeson) Japonya’da dinini inkar ettiğin haberini almıştır. Buna inanmakta zorluk çeken iki genç rahip, durumu kendi gözleriyle görüp incelemek, bir yandan da misyonerlik görevini sürdürmek için Japonya’ya giderler. Burada inançlarını gizli olarak sürdüren gizli Hıristiyanlarla birlikte büyük baskı ve zorluklara maruz kalacaklardır.

 
Sessizlik filmi, Japon yazar Shūsaku Endō’nun 1966’da yazdığı aynı adlı romandan Martin Scorsese tarafından uyarlandı. Kitabın 1971’de Masahiro Shinoda tarafından çekilmiş bir uyarlaması daha bulunuyor. Filmin oyumcu kadrosunda Andrew Garfield ,  Adam Driver ,  Liam Neeson ,  Ciaran Hinds ,  Tadanobu Asano gibi isimler yer alıyor.

 

Bu sene Oscar ödüllerinde adından sıkça söz ettiren filmimizi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

1 yorum yapılmış "Sessizlik izle 2017 dram filmleri full hd"
  1. Didem 20 Mart 2017, 10:10

    Güzel film

Benzer Filmler