Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Selfless izle – Self/less Partlı Full HD (2015)

Film Bilgileri

Selfless izle – Self/less Partlı Full HD (2015)
720p

Hintli yönetmen Tarsem Singh’ in sinema perdesi sunmuş olduğu öykülerin  her birinin farklı şekillerde seyirci karşısına çıktığını söylemek mümkün. Özellikle de Düşüş ile milyonların gönlünü fethetmeyi başaran yönetmenin daha sonralarında fantastik türler denemesi de bir hayli taldir toplamıştı. Yönetmenin 2015 senesinde başrolüne şimdilerde Deadpool ile zirveye çıkan Ryan Reynolds’ u yerleştirdiği son filmi Selfless izle yapımı ile de oldukça başarılı bir macera betimlemesi yaptığını söyleyebiliriz. Öyle ki filmin her sahnesinin çok daha nitelikli bir heyecan ile bütünleştiğinin üzerinde durmak gerek. İçerisinde bilim kurgu, dram ve aksiyonu harmanlamakta olan Selfless Full hd izle görüntü kalitesi ile çok daha sağlam bir sinema deneyimi oluşturduğunu söylemek isteriz.

 

selfless-izle

 

Selfless Türkçe dublaj izle modu ile de takip edebileceğiniz filmin konusu ise bir hayli dikkat çekiyor. Kanserden ölmek üzere olan varlıklı bir adamı yeni bir tedavi yöntemi sayesinde başka bir bedenin içerisine sokarlar. Yeni bedenine alışmaya çalışan bu adam ise daha önce bedene sahip olan kişinin yaşadıklarını hatırlamaya başladıkça içinden çıkamayacak bir duruma sürüklenecektir.

 

Gerçekten de elindeki farklı konusunu sağlam bir sinematografik açı ile seyircisine sunmayı başaran yönetmenin etki ile tepki meselesini çok iyi sağladığını söyleyebiliriz. Selfless 720p izle formatına da sahip olan filmi sitemiz üzerinden herhangi bir aksaklık yaşamadan izleyebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler dileriz…

1 yorum yapılmış "Selfless izle – Self/less Partlı Full HD (2015)"
  1. adnan, Nürnberg 9 Haziran 2016, 01:44

    farkli bir konu ve güzel film kaliteside mükemmel,tesekürler.

Benzer Filmler