Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Secrets Of Deception izle 2016 tek part full

Film Bilgileri

Secrets Of Deception izle 2016 tek part full
1080p

Yönetmenliğini Josh Abraham Webber’in üstlendiği, Tom Sizemore, Lorenzo Lamas gibi ünlü oyuncuların yer aldığı gerilim ve aksiyon dalında, bir uzun metrajlı filmdir. Harika flört yıllarından sonra kötü bir evlilik hayatına girmek herkes için yaralayıcı bir unsur olmuştur. Fakat her şeye rağmen çift hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Secrets of Deception izleyenlerin, büyük sırların açığa nasıl çıktığına şahit olacak, gerilimi ve aksiyonu her an hissedecekler.

 

 

Secrets of Deception full izle

 

 

Hayatı bir anda değişecek olan bu adamın, hangi sırlarla hayatının değiştiğini görmek filmde pek de zor olmayacak. Bir gün oturduğu mahalleye girip evine doğru ilerler iken, mahallede oturan bir adamla karşılaşır. Bu karşılaşma hayatını değiştirir. Mahallede ki adam karısının aldattığını söyler. Kendisinin aldatıldığını öğrenen adam hayatının şokunu geçirir ve olduğu yerden kımıldayamaz hale gelir. Secrets of Deception Türkçe dublaj izlemeyi tercihe edenler için birçok dilde dublaj ve alt yazı seçeneği eklenmiştir. Hayatının büyük ölçüde değişeceğinden hatta asla eskisi gibi olmayacağından artık emin olan adam, karısına duyduğu kin ve nefreti bastırarak bir süre sağlıklı düşünmeye çalışır. Daha sonra karısının bu ihanetinden dolayı, onu cezalandırmak ve intikam almak için planlar yapmaya başlar. Bu planlar arasında ölümcül planlar mı yoksa daha zekice planlar mı olacak hepimiz izleyerek göreceğiz. Secrets of Deception full hd izlemek için birçok kalite seçeneği ile mevcut sitelerden bulabilirsiniz.

 

 

 

İntikamın soğuk yüzü ile tanışacak olan kadın her şeyden habersiz olarak hayatına devam eder. Fakat onu hayatta neler beklediğini henüz anlamayacaktır. Adamın içinde ki intikam ateşini söndürecek planlar, kadının ve adamın hayatında neler değiştireceğini filmi izleyenler görecekler. Aldatan Sırlar izleyenlerin merak ve şaşkınlıkla izlediği filmlerden biri olacağını şimdiden anlamak zor değil.

5 yorum bulunmaktadır: "Secrets Of Deception izle 2016 tek part full"
 1. gökhan 26 Kasım 2017, 14:15

  paylaşım için çok teşekkürler

 2. ADevotedYogi 23 Ocak 2018, 12:43

  Arkadaşlarla çok beğendik süper film olmuş.

 3. latestmusicbar 23 Ocak 2018, 12:43

  Süper film olmuş harika çok beğendim.

 4. syfarios1 24 Ocak 2018, 14:42

  İzlemeye doyamadım tekrardan izleyeceğim tasiye ederim.

 5. ahmet 2 Mart 2018, 18:03

  Herkes hayran kalır bu filme be.

Benzer Filmler