Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Savaştan Sonra Tek Parça Full izle

Film Bilgileri

Savaştan Sonra Tek Parça Full izle
1080p

Savaştan sonra izle adlı film, bir ülkenin insanlarının savaştan sonra nasıl acı çektiklerin ve daha bunlar ile baş edememişlen siyahi insanların savaş kahramanı olmalarına rağmen nasıl ırkçılık durumlarına maruz kaldıklarını anlatmaktadır. Sinemalarda 6 Milyon kere izlenen bu film, savaşların insanlık suçu olduğunun kanıtıdır.

 

Savaştan sonra Türkçe Dublaj seyret

 

Maddi durum olarak zaten zor durumlar geçiren bir ülkede yaşayan ailenin savaştan sonra yaşamış oldukları sıkıntılar herkes tarafından şaşkınlıkla izlenmektedir. İki evladını da savaşa gönderen bir siyahi anne. çocuklarının savaştan dönmesi üzerine oldukça mutlu olur. Özellikle çocuklarından birisinin savaş kahramanı ödülü alması anneyi iyice gururlandırmıştır. Savaştan döner dönmez hemen çiftliklerinde işe başlayan bu çocuklar bir müddet sonra başlarına gelecek asıl savaştan habersiz hayatlarını sürmeye başlarlar. Bir anda yayılan ırkçılık deyimi ile karşı karşı kalacak olan bu aile ve çocuklar asıl savaşlarını ırkçılığa karşı vermeye başlayacaklardır.

 

Irkçılığın dünya üzerinde utanç verici bir şey olduğunu söylemek istiyoruz. Savaştan sonra Türkçe dublaj izle adlı filmi izlerken bunu sizde anlayacaksınız. Savaştan sonra full hd izle filmi insanları ırkçılık konusunda bilgilendirmek amacı ile yapılmış olan harika bir savaş filmidir. Çelik yağmuru filmi sitemizin en gözde savaş ve aksiyon filmlerinden birisi olarak göze çarpmaktadır.

2 yorum bulunmaktadır: "Savaştan Sonra Tek Parça Full izle"
  1. Sıla 6 Mayıs 2018, 12:06

    Savaşın etkilerinin çocuklar üzerindeki etkisinden nefret ediyorum. Helal sana Savaştan sonra.

  2. Ahmet sefer 8 Mayıs 2018, 17:38

    Vizyondaki filmlerin arasında en güzeli Savaştan sonra filmidir.

Benzer Filmler