Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Savaş Vadisi izle 2016 Hacksaw Ridge full hd tek parça

Film Bilgileri

Savaş Vadisi izle 2016 Hacksaw Ridge full hd tek parça

En çok sevilen savaş filmleri arasına şimdiden giren 2016 filmleri yapımı Savaş Vadisi izle filmi, diğer adı ile Hacksaw Ridge sizi adeta ekranlarınıza kilitleyecek. Yönetmen koltuğunda, daha önce Cehennem Melekleri 3, Kadınlar Ne İster?, Kan Bağı gibi filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu, senarist ve yönetmen Mel Gibson oturmaktadır.

 

 

İmdb top 250 listesine 90. sıradan giren ve genel seyirci kitlesi tarafından da 8.5 gibi çok yüksek bir puan alan yapımımız, film izle 2016 kategorisinde başarı yakalayan filmler arasında yer almakta. Film, 2. dünya savaşında ABD ile Japonya arasında meydana gelen savaşta bir vicdani retçinin hayat hikayesini anlatmakta. Desmond T. Doss (Andrew Garfield) adlı bu vicdani retçi, o kanlı savaş dönemlerinde birçok Amerikalı genç gibi orduya gönüllü katılmaya razı olur. Dini geleneklerine bağlı ve tam anlamıyla hümanist olan bu masum genç savaşta insan öldürmeye ve her türlü silahı kullanmaya karşı çıkmaktadır. İnsan öldürmektense savaş alanında insanları tedavi ederek hayatlarını kurtarmayı tercih eder. Bu hareketi üzerine asker arkadaşları ve komutanları tarafından ilk başlarda çok sert tepkiler alan bu insancıl genç, daha sonraları bu hareketi ve düşüncesinin bedellerini ödeyecektir. Ama son nasıl bitecektir? Hiç sıkılmadan ve bir an olsun gözlerinizi almadan seyredebileceğiniz bu harika filmi kaçırmamalısınız.

 

Savaş Vadisi full izle filmi henüz vizyona yeni girmesine rağmen birçok ödüle şimdiden aday gösterilerek ne kadar sağlam bir yapım olduğunu kanıtladı. En iyi savaş sahnelerini bünyesinde barındıran yapımda adeta savaşın içine düşecek ve koltuklarınıza gömüleceksiniz. Şiddetle tavsiye eder ve mutlu seyirler dileriz.

2 yorum bulunmaktadır: "Savaş Vadisi izle 2016 Hacksaw Ridge full hd tek parça"
  1. ulvi 28 Ocak 2017, 22:15

    kesinlikle izlenmesi gereken bir film herkese tavsiye ederim……filmrax ekibinede ayrica tekekkur ederim….

  2. muhammet 11 Şubat 2017, 08:58

    amerikan filmi işte. hristıyanlık propagandası yapıyorlar falan filan… bırakın bu işleri… adam yapmış. zaten yönetmen de koyu dindar bir adam. e normal… biz de sadece film değil sanatın tüm dallarında din ile diğer olguları karıştırmasak bizikimse tutamaz da işte köy imamları ile yolunu bulmaya çalışan bir milletin elinden anca 2016 yılında eh biraz takdir almış bir dağ2 filmi çıkıyor o kadar… biz ayşecik filmleri seyrederken adamlar star wars ile yaratık filmlerini yapıyorlardı. o yüzden her iyi kalitedeki amerikan filmini sonuna kadar seyredip sonra bunların hepsi propaganda deyipte küçülmeyin.

Benzer Filmler