Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Savage Dog izle 2017 aksiyon filmleri full hd

Film Bilgileri

Savage Dog izle 2017 aksiyon filmleri full hd
720p

Savage Dog izle filmi aksiyon ve suç türünün son yıllardaki başarılı örneklerinden biri niteliğinde. Sinemaseverlerce oldukça beğenilen yapım senenin başarılı filmleridnen biri. Filmimizde; 1959 yılının Hindiçin’inde geçmektedir. O dönemlerde bölge Vietnamlı savaş beyleri ve Avrupalı savaş suçluları tarafından yönetilmektedir. Den-Dhin-Chan adlı esir çalıştırma kampı tehlikeli adamlar tarafından işletilmektedir. Zenginlerin ortaya büyük para koydukları dövüş turnuvalarında dövüşüp kendine isim yapan İrlandalı boksör Martin Tillman da bölgenin en kötü hapishanesindedir. Tillman’ın serbest kalma vakti yaklaşır ve o sadece evine dönmek istemektedir. Ancak hapishaneyi işleten yozlaşmış kuvvetler onu kilit altında tutmak için ellerinden geleni arkalarına koymayacaklardır.

savage dog türkçe dublaj izle

 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Jesse V. Johnson. Filmin oyuncu kadrosudna Scott Adkins ,  Matthew Marsden ,  Keith David ,  Marko Zaror ,  Cung Le gibi oyuncular yer alıyor. Filmin Imdb puanı ise 5.8 olarak belirlenmiş durumda. Bu başarılı filmi oldukça beğeneceksiniz.

 

94 dakika boyunca sizi bir an bile sıkmayacak dolu dolu bir film sizi bekliyor. Filmi sitemizde full hd kalitede tek part olarak sitemizde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler