Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Satıcı izle 2016 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Satıcı izle 2016 türkçe dublaj full hd
720p

Emad ve Rana evli bir çifttir. Tahran’da tiyatro oyunculuğu yaparak yaşamlarına devam etmektedirler. Her şey yolunda giderken bir gece, apartmanları çökmeye başlar ve diğer komşularıyla birlikte evlerini terk ederler. Umutsuzluk içinde yaşayacak bir yerler ararken, bir kadın çifte evini açar. Bir gece, Rana evde yalnızdır ve banyo yapmaktadır. Emad döndüğünde Rana’nın kayıp olduğunu ve tuvaletin kanla kaplı olduğunu fark eder. Rana hastanededir. Emad hemen hastaneye gider. Burada komşularından eşinin durumu hakkında bilgi alır ve dairenin kilidini değiştirmesi gerektiği söylenir. Rana’nın kaza geçirmediği, ancak bir saldırgan tarafından saldırıya uğradığı anlaşılır. Emad, komşularından, bir önceki kiracının müşterileri ile çatışan bir fahişe olduğunu da öğrenir. Sitemizde Satıcı izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Rana eve döner, ancak travma geçirir ve polise gitme konusunda temkinlidir. Tekrar banyoya gitmekten korktuğu için yıkanamaz. Saldırganının yüzünü hatırlamıyordur. Emad, evde suçluya dair bir iz ararken, bir araba anahtarı bulur. Dışarıda park etmiş bir kamyonun kapısını bu anahtarla açmayı başarır. Sitemizde Satıcı Türkçe dublaj izleme seçeneği bulunmaktadır. Emad, eşi Rana’nın aksine saldırganı bulup ondan eşinin intikamını almayı istemektedir. Başlarına gelen bu olaydan sonra çiftin arasındaki ilişki bozulmaya başlayacaktır. İkili, birbirlerinde farklı buldukları kişilikleri keşfetmeye ve birbirlerini bu anlamda daha iyi tanımaya başlayacaktır. Sitemizde Satıcı full hd izleyin.

 

 

 

İran’ın Oscar ödüllü ünlü yönetmeni Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti ve Babak Karimi üstleniyor. Sitemizde sizin için paylaştığımız Salesman izleyerek kadın erkek ilişkileri ve evlilikler üzerine trajik bir gözlem bulacaksınız. Film, İran’daki toplumsal ve siyasi yapıyı da gözler önüne seriyor. Film ayrıca 53. Antalya Film Festivali’nin onur konuğu olmuştur. Bu muhteşem ve bol ödüllü filmi mutlaka izlemelisiniz.

1 yorum yapılmış "Satıcı izle 2016 türkçe dublaj full hd"
  1. murat 2 Mart 2018, 18:15

    İzleyin diyorum arkadaşlar ben çok beğendim.

Benzer Filmler