Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Saplantı izle 2017 gerilim filmleri türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Saplantı izle 2017 gerilim filmleri türkçe dublaj full hd
720p

Saplantı izle filmi 5 Mayıs 2017 günü vizyona giren gerilim konulu 2017 yapımı bir Amerikan filmi. Filmimiz gerilim türü seven sinemaseverler için görülmesi gereken bir yapım. Bu sene ardı ardına vizyona giren b sınıfı filmlerden biri olan Saplantı, türünün iyi bir örneği denebilecek bir film. Filmimiz de; Tessa Connover (Katherine Heigl), uzun yıllar evli kaldığı, ayrıca Lily adında bir kız sahibi olduğu David’den (Geoff Stults) boşanmış olmanın etkisinden halen kurtulamamıştır. Üstelik David, nişanlı olduğu Julia’yı (Rosario Dawson) eski evlerine getirmiştir. Kıskançlıktan kendini kaybeden Tessa, Julia’nın hayatını cehenneme çevirmek için korkusuzca her yolu deneyecektir.

 

saplantı full 2017 izle

 

 

Saplantı türkçe dublaj full izle Filmin oyuncu kadrosunda Katherine Heigl , Rosario Dawson , Geoff Stults , Cheryl Ladd , Isabella Kai Rice  gibi isimler yer alıyor. Filmin yönemteni başarılı bir isim olan Denise Di Novi. Filmin Imdb sitesi puanı ise 4.4 puan.

 

100 dakika boyunca akıcı hikayesi ve gerilim yüklü atmosferi ile başarılı bir film sizleri bekliyor. Bu filmi sitemizde türkçe dublaj olarak full hd şeklinde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler