Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Saplantı 2018 Filmleri – Unsane Tek Parça Full izle

Film Bilgileri

Saplantı 2018 Filmleri – Unsane Tek Parça Full izle
720p

2018 yılında Amerika tarafından yapılan ve oldukça farklı bir konuya sahip olan Saplantı Türkçe dublaj izle filmi, günümüz korku filmlerinden oldukça uzak bir yapıya sahiptir. Aşk konusunda erkekler kadar kadınlarında mutlu oldukları bilinmektedir. Fakat ayrılık konusunda kadınların hemen ayrılık olayını atlattıkları düşünülür. Fakat bu hiç te öyle değildir.

 

Saplantı 720p izle

 

Çocukluktan beri aşık olduğu erkek arkadaşı ile son derece mutlu bir hayat süren Caroline, onunla geçen zamanın nasıl akıp gittiğini bilemez. Erkek arkadaşına son derece aşık olan ve onun için her şeyi göze alabilecek bir insandır. Fakat bir gün erkek arkadaşı kendisini arayarak artık onunla olamayacağını söyleyince hayatı bir anda alt üst olur. Kendisini odasına kapatan Caroline, insanlara. özellikle erkeklere ilgisinin kalmadığını arkadaşlarının hepsine söyler. Bu konuda kendisine yardım etmek isteyen teyzesi yanına gelir ve onun psikolojik tedavi almasını ister. Bu durumdan kurtulmak isteyen Caroline teyzesinin teklifini kabul eder ve hastahaneye gider. Bura da kendisine ileri derece de şizofren tanısı konulan kız teyzesinin aklına uymakla hayatının hatasını da yapmış olur. Tımarhanenin en alt odalarından bir tanesine kapatılan kız ne yaparsa yapsın erkek arkadaşını Saplantı tek parça izle haline getirmeyeceğine kimseyi ikna edemez. Erkek arkadaşına olan sevgisinden artık vazgeçen bu kızın tek isteği, akıllıları bile delirtecek olan bu yerden bir an önce kurtulmak olacaktır.

 

2018 yılının en ilginç korku filmlerinden bir tanesi olması beklenen Saplantı tek part izle filmi hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklenmiştir. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Dadı adlı korku filmimizi de izleyebilirsiniz.

6 yorum bulunmaktadır: "Saplantı 2018 Filmleri – Unsane Tek Parça Full izle"
 1. servet 7 Haziran 2018, 12:08

  Yemin ediyorum 0 kasma hiç kasmadıgı için süper izleniyo ve kaltesi süper ay nı şekilde Saplantı filmde süper emeğe saygı

 2. beren 7 Haziran 2018, 12:09

  Saplantı İşte bu muhteşem dii zerkle izledim valla

 3. ecrin 8 Haziran 2018, 22:11

  Saplantı Sinemada da izledim birkez daha izlettiren bir fim izle bence pişman olmazsınn 🙂

 4. serdar 8 Haziran 2018, 22:12

  Film iyi güzel maceralı başladı ve aynı şekil devamını sürdürdü başarılı bir performasn

 5. veli 9 Haziran 2018, 09:58

  Saplantı Çok guzel olmus her kese tavsiye ederim izlenmeye değer bir film

 6. bihter 9 Haziran 2018, 09:59

  Çok iyide olmuş çok guzelde olmuş ne diyeyim yani 😀

Benzer Filmler