Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Şantaj izle 2017 türkçe dublaj full hd

TEK PART !!! (Filmin bu partında problem yaşıyorsanız diğerler partları kullanabilirsiniz)
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Şantaj izle 2017 türkçe dublaj full hd
1080p

Yönetmenliğini Phil Volken’ın üstlendiği ABD yapımı aksiyon, macera ve suç konulu bir filmdir. Film de yaşayacağınız aksiyon, macera, gerilim suç ve duygusallık gibi birçok konuyu bir arada işleyecek sizi ilk andan itibaren etkisi altına alacaktır. Karayipli bir aile tatile çıkar, herşeyi ile mükemmel geçen tatil bir anda aileye zehir olur. Aile korku dolu anlar yaşaması ile başlayan bu hikaye duygu yüklü ve aksiyon dolu bir serüven ile devam eder. Şantaj 2017 izleyenleri ilk andan itibaren etkisi altına alıp bazen hüzün bazen coşku bazen de heyecan yaşatacak tarzda bir filmdir.

 

 

Extortion türkçe dublaj izle

 

 

 

Harika bir tatili, zehre çeviren olay ise, ailenin acımasız balıkçılarla karşı karşıya gelmesidir. Ne yaparsa yapsın aile bu balıkçıdan kaçamaz ve bir anda kendilerini onların ellerinde bulurlar. Karısının ve oğlunun hayatı tehlikede olan baba, ailesini kurtarmak için bir şeyler yapması gerekmektedir. Fakat acımasız balıkçılara karşı galip gelmek göründüğü kadar da kolay olmayacaktır. Şantaj 2017 Türkçe dublaj izlemeyi sevenler için dublajlı olarak da bulunmaktadır. Ailesini kurtarmak zorunda olan baba, attığı her adımı dikkatli atmalıdır çünkü yapılan her yanlış harekette oğlunun ve karısının hayatını tehlikeye atacaktır. Onların hayatını kurtarmak için zamana ve balıkçılara karşı verdiği bu mücadeleden galip gelecek mi yoksa her şeyi bu mücadelede kaybedecek mi izleyip göreceğiz. Şantaj 2017 full hd izlemek bütün izleyicilerin tercih ettiği kalitedir ve filmi izlerken yaşadığınız aksiyon ve heyecan dolu anların artmasında da etkisi olduğu söylenebilir.

 

 

 

Aksiyon dolu serüvenin nasıl biteceği filmi izlemeyenler için merak konularından biridir. Bir babanın ailesi için neler yapabileceğinin de bir sınırının olmadığını filmde göreceğiz. Aksiyon ve dramı birleştiren bu filmde birçok duyguyu bir arada yaşayacağız. Şantaj 2017 izleyenleri hem heyecanlandıracak hem de üzeceğe benziyor.

3 yorum bulunmaktadır: "Şantaj izle 2017 türkçe dublaj full hd"
  1. kara_1956 23 Ocak 2018, 12:56

    Ne kadar güzel bir film olmuş harika

  2. Qguzz 23 Ocak 2018, 12:56

    Ne kadar güzel bir film olmuş ellerinize sağlık

  3. samet 2 Mart 2018, 18:12

    Süper ötesi olmuş çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Benzer Filmler