Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Şansımı Seveyim 2017 Sansürsüz Türk Filmi izle – Cem Gelinoğlu Filmi

Film Bilgileri

Şansımı Seveyim 2017 Sansürsüz Türk Filmi izle – Cem Gelinoğlu Filmi
720p

Ali Kundilli filmlerinin serisi ile Türk sinemasının komedi kategorisine renk katan Cem Gelinoğlu 2017 yapımı Şansımı Seveyim sansürsüz izle adlı film ile yeniden karşımızda. Şansımı Seveyim izle adlı film sinemalar da 1.576.768 insan tarafından izlenmiş ve yapımcıları tarafından 1.000.000 TL harcanarak yapılmıştır.

 

Şansımı Seveyim 1080p izle

 

Şansımı Seveyim tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere bahsetmemiz gerekirse, Sebahattin adındaki bir delikanlı, kötü niyetli olma sa dageçmişte bir çok insanın hayatının mahvolmasına sebep vermiş bir delikanlındır. Geçmişte bu sebepten dolayı bir çok insanın ahını alan Sebo, hayatında hiç bir şeyin yolunda gitmemesinden yakınmaktadır. Yanındaki insanlara şanssızlığından ve uğursuzluğundan dolayı bir çok zarar veren Sebo, sonunda çareyi kasabayı terk etmekte bulur. Fakat çok uzun süre kasabadan ayrı kalamayan Sebo yeniden doğduğu kasabaya gelir. Sebo’yu gören herkes bir anda evine kaçışmaya başlar. Yolda selam verdiği herkesin başına yine felaketler gelmektedir. Bu durumdan kurtulmak için en yakın arkadaşı Hasan ile ne kadar çabalasa da başaramaz. Bir gün kasaba da düzenlenen panayır da Yaprak adında bir kızı gören Sebo kıza deliler gibi aşık olur. Fakat uğursuzluğundan dolayı kızın gönlünüğ çalamayacağını düşünen kahramanımız hemen soluğu babaannesinin yanında alır. Babaannesinin sözüyle geçmişte hata yaptığı insanlardan ahını aldığı insanlardan bir bir helallik isteyecektir. En çok ahını aldığını düşündüğü Murat adındaki bir abisinin yanına gider. Murat’ı bir ayı saldırısında yalnız bırakıp kaçmış ve adam ölümden son anda kurtularak sakat kalmış bir insandır. Murat abisinin yanına helallik istemeye giden Sebo’yu ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Aşık olduğu Yaprak, Murat’ın kız kardeşidir. Abisinin bu hale gelmesinde Sebo’nun payı olduğunu düşünen Yaprak ise onu evden kovacaktır. Sebahattin’in ise Yaprak’tan ve helallik alma konusundan vaz geçmeye hiç niyeti yoktur.

 

Vine ile yıldızını parlattıktan sonra Türk sinemasına sıkı bir giriş yapan Cem Gelinoğlunun 3. filmi olan Şansımı Seveyim full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da buna benzer bir film daha izlemek isterseniz Bahtiyar Bahtıkara adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Şansımı Seveyim 2017 Sansürsüz Türk Filmi izle – Cem Gelinoğlu Filmi"
  1. OmerAkdin 11 Temmuz 2018, 15:36

    Adamlar vine den nereye geldiler. Şansımı Seveyim adlı filmi de çekti ve harika olmuş. Bu adam herkesi geçer kardeşim.

  2. huimang0 11 Temmuz 2018, 15:36

    Şansımı Seveyim filmi etkileyici derece de komik. Ama o bira içtikleri mekan da bende içmek isterim.

Benzer Filmler