Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Sandık 2018 Sansürsüz Full izle – Gizemli Yerli Korku Filmleri

Film Bilgileri

Sandık 2018 Sansürsüz Full izle – Gizemli Yerli Korku Filmleri
720p

Yine halkın üzerinde yapılan bir deneyi ele alan ve bu halkların genel de köylü halklar olduğu konusundan insanları bilgilendiren Sandık tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Sandık izle adlı film sinemalar da 3.473.775 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Sandık 2018 full izle

 

Sandık sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Karadeniz’in küçük ve şirin bir köyü olan Turan Köyü insanların huzur içinde yaşadıkları ve köylülerin birbirlerini son derece iyi tanıdıkları bir dostlığa ev sahipliği yapmaktadır. İnsanların çok mutlu şekilde yaşadıkları bu köyün huzuru ise bir sabah uyandıkların da üzerilerinde neden uçtuğunu anlamadıkalrı helikopterlerin köyün etrafına attıkları sandıklar sonrasında tamamen değişecektir. Köylü halk kasaların içinde ne olduğunu merak ettiğinden dolayı sandıkların düştüğü noktaları olarak belirledikleri yerlere gitmeleri ile hayatları bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Sandıkların içinde bulunan ve genleri ile oynanarak hastalıklı hale getirmiş sülükler, bir anda köyün her tarafına yayılmıştır. Bu sülükler ile temas eden bir insanın bir anda sinirlerinde bozulmalar meydana gelmekte de öfke kontrolü yapamadığından dolayı hasta olmaya insanlara saldırarak onları öldürmektedir. Devlet tarafından yapılan bu deney için seçilen köy her ne kadar doğru bir köy olarak düşünülse de köy de sağlıklı olarak kalan insanlar, bu hastalanmış insanlar ile büyük bir çatışmaya gireceklerdir. Köy halkının sağlıklı ve hastalıklı insanlar olarak ikiye ayrılmış olması, köyün sonunu git gide yakına almaktadır. Bu sırada olan bu olaylardan haberi bile olmayan 6 genç köye gitmek zorunda kalmışlardır. Köye vardıklarında çok şanslı bir şekilde hasta olmayan bir insan ile karşılaşan bu gençler, köyün liderinin yanına götürüldükten sonra bu köye gelerek ne kadar yanlış yaptıklarının farkına varacaklardır. 6 gencin ve hastalıklı olmayan insanların hayatta kalmak için hastalıklı insanlar ile girdikleri amansız mücadeleyi büyük bir korku ve heyecan ile izleyeceksiniz. Gençlerin arasında bulunan bir kızın ise inanılmaz şeyler yapması halkın bir anda bu kızı çok sevmesine sebep olacaktır.

 

2018 yılında vizyona giren ve devletin bu insanları bilerek harcadığını konu olarak ele alan Sandık full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Karanlık Sır adlı film de sitemize eklenmiştir.

1 yorum yapılmış "Sandık 2018 Sansürsüz Full izle – Gizemli Yerli Korku Filmleri"
  1. SalihRidvan 12 Eylül 2018, 21:42

    Birader mükemmel bir korku filmi. Sandık filmin de tüm gerçekler anlatılmış.

Benzer Filmler