Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Sahip Olduğumuz Tek Şey 2916 izle full hd

Film Bilgileri

Sahip Olduğumuz Tek Şey 2916 izle full hd
720p

Sahip Olduğumuz Tek Şey izle filmi 1 Aralık 2016 günü vizyona giren bir Amerikan filmi. Dram ve gerilim türündeki filmimiz senenin beklenen filmlerinden. Sinema yazarlarından büyük övgü alan filmimiz oldukça kaliteli bir yapım. Uzun zamandır beklenen yapımımız dram ve gerilim konularında ustaca işlenmiş bir senaryoya sahip Filmimizde; Katie Holmes ve Stefania Owen’ın başrollerini üstlendiği dram türü yapım bir anne kızın hikayesini anlatıyor. 2008 yılı ekonomik krizinde hayatları sarsılan bekar bir anne ile genç kızı, hayatlarına yeniden başlayabilmek için Ohio’ya taşınıyor. Ve olaylar ilerlemeye başlıyor.

 

all we had full izle

 

Birçok film festivalinde boy gösterip ödüller almış başarılı bir yapım. Filmin yönetmen koltuğudna oturan isim ise Katie Holmes. Filmin oyuncu kadrosudna ise Katie Holmes ,  Luke Wilson ,  Judy Greer ,  Richard Kind ,  Lolita Foster gibi isimler yer alıyor.

 

105 dakika süren filmimiz dram, gerilim ve aksiyonun iç içe geçtiği oldukça başarılı bir film. Bu filmi sitemizde full hd kalitesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sinemaseverlerden tam övgü alan yapımımız kalitenin adresi olan sitemiz fullhdfilmizledim.org vasıtası ile sizlerle.

Benzer Filmler