Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Şafaktan Önce İngiliz Filmi Türkçe Dublaj izle – Aksiyon Boks 2018

Film Bilgileri

Şafaktan Önce İngiliz Filmi Türkçe Dublaj izle – Aksiyon Boks 2018
720p

İngiltere yapımı olarak karşımıza çıkan ve İngiltere’nin en ünlü boksörünün cezaevi hikayesini konu alan Şafaktan Önce Türkçe dublaj izle filminin bütçesi yapımcıları tarafından 4.500.000 Euro olarak açıklanmıştır. Şafaktan Önce izle adlı film vizyona girdiği tarihten bu güne kadar 3.258.125 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Şafaktan Önce 1080p izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, hayatını boksa adamış bir adam olan ve ülkesinde defalarca şampiyon olan Bill, bir gezi için Tayland’a gider. Burada eski kız arkadaşının başı belada olduğundan dolayı ona yardım edecektir. Fakat bu yardım sonrasında polisler tarafından yakalanan Bill, çıkarıldığı mahkeme de tutuklanarak cezaevine gönderilir. Burada geçirdiği 3 sene boyunca cezaevinde çeteler ve uyuşturucu ticareti yapan insanlar ile savaşan bu adam, cezaevinden kurtulmanın yollarını aramaya başlar. Bir gün cezaevi müdürü Thai tarafından boks turnuvası düzenleneceğini ve şampiyon olan kişinin tahliye edileceğini duyar. Bu durumun ardından İngiliz boks şampiyonu hemen çalışmalara başlar. 3 yıl sonra cezaevinden kurtulmanın yolu ayağına kadar gelmiştir. Cezaevinde bu tarz bir turnuvanının düzenlenmesinin nedeni ise ceza yatan büyük insanların ve gardiyanların bu boks maçları üzerine büyük bahisler yapacak olmasıdır. Ailesine yeninde kavuşmak isteyen Bill, ne olursa olsun bu turnuvadan şampiyon olarak çıkmak için elinden geleni yapar. Şafaktan Önce tek parça izle adlı filmin konusu da tam olarak buradan sonra başlamaktadır. Girdiği turnuva sonrasında kendisini devamlı bir dövüş içerisinde bulacak olan Bill, tek tek rakiplerini yenerek finale kadar çıkacaktır. Fakat finaldeki rakibi hiç te kolay lokma olmayacaktır. Çünkü rakibi Amerikan boks şampiyonu Roy Jhonson’dur. İkili arasında süren dövüşün filmin 45 dakikasını alması boks sevenler için adeta bir biçilmiş kaftandır.

 

İnsanlara cezaevlerinde dönen pislikleri anlatan ve aynı zaman da mahkumların hayatlarından kesitler sunan Şafaktan Önce full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseni Mission İmpossible Yansımalar adındaki filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler