Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Sadakatsiz izle 2002 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Sadakatsiz izle 2002 türkçe dublaj full hd
720p

Aldatma konulu filmleri içerisinde çok önemli bir yeri olan Sadakatsiz izle, aldatmanın farklı ve tehlikeli dünyasını en net şekilde anlatmayı başaran film. Adrian Lyne gibi bir profesyonelin yönetmenliğini yaptığı bu filmin senaryosunu Claude Chabrol kaleme almış. Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez gibi ünlü ve yetenekli isimlerin rol aldığı bu film, ciddi bir popülerliğe sahip. Erotizm içeren sahnelere rastlanan bu yapımda, temel konu olarak Dram, Gerilim ve Romantizm işleniyor. Her yaştan kişiye uygun olmasa da, yetişkinler için çok etkileyici bir yapım. Pek çok kişi ve eleştirmen tarafından, bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi aldatma konulu film olduğundan bahsediliyor. Kimileri buna katılmasa da, film hakkındaki genel kanı olumlu.

 

 

sadakatsiz full hd izle

 

 

Sadakatsiz filmi, dil olarak İngilizce ve Fransızca kullanılan bir yapım. Sadakatsiz Türkçe dublaj izlemek de mümkün elbet… Filmin çekildiği ülkeler, ABD, Almanya ve Fransa. Filmin konusu ise, daha önceden bahsettiğimiz gibi aldatma üzerine kurulu. Fazlasıyla mutlu ve güzel bir evliliği olan Connie ve Edward Summer çifti, hayatlarına kusursuz şekilde devam ederler. Çocuklarıyla birlikte güzel bir malikanede yaşayan çift arasında zaman zaman çıkan tartışmalar giderek şiddetlenir. Bu durum ilişkilerine direk olarak etki etmese de Connie, tesadüf eseri sokakta tanıştığı bir adama karşı ilgi beslemeye başlar. Adamla arasındaki ilişki giderek daha yoğun bir hale gelen Connie’nin bu durumu, bir süre sonra kocası Edward tarafından farkedilir ve olaylar bambaşka bir hale gelir.

 

 

Film içerisinde pek çok başarılı sahne mevcut. Kamera açıları, diyalogların detayları ve özellikle çekim teknikleri, yönetmen Adrian Lyne’ın ne kadar profesyonel olduğunu tekrar tekrar gösterir nitelikte. Sadakatsiz HD izlenme fırsatına da sahip bir film.

1 yorum yapılmış "Sadakatsiz izle 2002 türkçe dublaj full hd"
  1. Anonim 2 Mart 2018, 18:25

    İyi anlaşılır bir film olmuş beğendim tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Benzer Filmler