Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Sadakat Full Hd izle – Le Fidele Türkçe Dublaj Aşk Filmleri

Film Bilgileri

Sadakat Full Hd izle – Le Fidele Türkçe Dublaj Aşk Filmleri
720p

Belçika’lı yapımcılar tarafından yapılan ve dünya sinemasında oldukça ilgi gören Sadakat Türkçe dublaj izle adlı romantik filmde, aşk uğruna her şeyden vazgeçen ve hayatlarını aşkları için ortaya koyan iki insanın hikayesi anlatılmaktadır.

 

Sadakat 2017 filmi tek parça izle

 

Sadakat 2017 filmi hd izle adlı filmin konusunu ele alacak olursak, hayatları boyunca bambaşka kültür de yetişmiş, bambaşka aile bağları olan ve farklı yapıda çevreye sahip iki insan, katıldıkları bir partide karşılaşırlar. Onca insanın arasında gözlerini birbirinden ayıramayan bu iki insan gecenin sonunda yan yana gelerek dans ederler ve birbirlerine telefon numaralarını verirler. Burada başlayan arkadaşlıkları zamanla flörte ve aşka dönüşür. Her ne kadar aileleri kızı yada erkeği istemese de birbirlerine olan aşkın gücünü kullanarak ayakta kalan bu ikili, sonunda her şeyden vazgeçmek zoruna kalacaklardır. Her ne kadar aileleri evlenmelerini istemeseler de, kendileri evlenince bir aile olacakları için pek takmazlar. Kız da erkekte hayatlarındaki çevrelerine ve arkadaşlarına kadar her şeyi değiştirirler. Sonun da baskıya dayanamayan bu ikili yaşadıkları kasabayı terk edeceklerdir. Gittikleri yerde geçim sorunları ve manevi sıkıntılar yaşasalar da aşkın verdiği enerji ve heyecan ile tüm sorunların üstesinden geldikleri gibi bu durumunda üstesinden geleceklerdir.

 

2017 yılının en güzel aşk filmleri arasında gösterilen Sadakat 2017 full tek parça izle filmi, sitemize hd kalite de ve Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Ayrıca bu tarz filmleri beğenenler için Yüzme dersleri adlı Fransız aşk filmini öneriyoruz. İyi seyirler.

7 yorum bulunmaktadır: "Sadakat Full Hd izle – Le Fidele Türkçe Dublaj Aşk Filmleri"
 1. nezahat 8 Haziran 2018, 22:23

  emejnize salik cok guzel bir film Sadakat saolun sitenis 1 numara

 2. kemal 8 Haziran 2018, 22:23

  mkemmelbir filim Busite gercekten 4 4 lük bir site insanın boş zamanı iyi deüerlendiriyor

 3. oktay 9 Haziran 2018, 10:09

  Filim sama bu filimde beni ilgilendiren izlemeye teşfik eden Sadakat var diye izledi amma yenede emek sarfedilmiz emeyi olan herkese teşekürler

 4. mercan 9 Haziran 2018, 10:09

  film harikulade olmuş şu sıralarda izlediğin en sürükleyicifilm

 5. mehmet 10 Haziran 2018, 13:32

  Sadakat Filmin kralı olmuş,izleyin pişman olmazsınız,admin sana da teşekkürler

 6. serkan 10 Haziran 2018, 13:32

  Böyle filimler her zaman beni tatmin etmiştir

 7. sude 11 Haziran 2018, 22:03

  Sitene bir respect admin bu siteden başka bir sitede film izlenmiyor iş yerindee 😀

Benzer Filmler