Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar Türkçe Full Hd 2018

Film Bilgileri

Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar Türkçe Full Hd 2018
720p

Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar adlı film serinin son filmi olarak 2018 yılında yapılmış harika bir korku filmidir. Filmin konusu diğer filmlerle aynı olan bir konudur ve diğer serilerinde defalarca ölmesine rağmen filmin kahramanı yine aynı karakterdir.

 

Ruhlar Bölgesi 4 Son anahtar Türkçe Dublaj izle

 

Elisa Rainier, uzun yıllar boyunca medyumluk yaparak bu yaratıklar ile savaşmaya ve yaratıkların musallat oldukları insanları kurtarmaya hayatını adamıştır. Bir gün kendisine gelen telefon ile bir kez daha bu yaratıkların bir aileye musallat olduğunu anlar. Fakat bu sefer olay tamamen farklıdır. Kadının verdiği adres Elisa Rainier’ın daha önceden yaşadığı ve bu olayları ilk kez yaşadığı evin adresidir. Yani şu anda o evde yaşayan insanlar zamanında Elisa Rainier’ın yaşadıklarını yaşamaktadırlar. Bu duruma hemen el atma kararı alan bu kadın Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar Türkçe izle adlı filmde artık bu yaratıkları tamamen yok etmek için elinden geleni yapacaktır.

 

Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar full hd izle adlı film insanların son dönemde alıştıkları korku filmlerinden oldukça farklı olmasına rağmen aşırı korkutucu sahneleri ile insanları büyülemeyi başarmıştır. Filmin her sahnesinde ayrı bir heyecanın yaşandığı bu olaylar sinsilesini izlerken korkudan yeriniz de duramayacaksınız. Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar tek parça izlemek isterseniz sadece sitemizde bu filmi tek parça olarak bulabilirsiniz. Bir diğer korku filmimi olan sarışın bomba adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Ruhlar Bölgesi 4 Son Anahtar Türkçe Full Hd 2018"
  1. Merve Ay 6 Mayıs 2018, 12:04

    korktum be. böyle film mi olur. insanı altına sıçırtılar bunlar 😀

  2. Macit dede 8 Mayıs 2018, 17:36

    Ruhlar bölgesi gerçekten güzel bir film. süper olmuş

Benzer Filmler