Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Realive izle 2016 full 720p

Film Bilgileri

Realive izle 2016 full 720p
1080p

26 Temmuz 2016’da ilk gösterimi yapılan Realive filmi, Bilim Kurgu ve Drama türünün başarılı örnekleri arasında sayılabilir. Filmin senaryosunu yazan Mateo Gill aynı zamanda yönetmen koltuğuna da oturmuş. IMDB puanı 5,8 olan Realive izlerken siz de hikayenin içine dahil olabilirsiniz.

 

 

Realive full izle

 

 

Başrol oyuncuları arasında; Oona Chaplin, Tom Hughes, Charlotte Le Bon, Barry Ward ve Julio Parillan’ın yer aldığı film İngilizce dilinde çevrilmiş. Realive Türkçe dublaj izle seçeneğini tercih ederek 112 dakika boyunca eşsiz bir hikayeye şahit olabilirsiniz. İçinde romantizmden bilim kurguya kadar pek çok farklı özelliği barındıran film yönetmeninin başarılı çalışmasıyla kendinden söz ettirmeyi başarmış. Önemli uluslararası film festivallerinde aday olmayı başaran film, büyük övgüleri de hak ediyor. Vanilla Sky ve Th Sea Inside gibi önemli filmlere imza atmış olan yönetmen, bu filmde de seyircisini şaşırtmayı başarıyor. Ölümcül bir hastalıkla karşı karşıya kaldığını öğrenen Marc için hayat sıradanlık uzaklaşmaya başlayacaktır. Genç yaşta ölmek istemeyen Marc, aslında yeni denenmeye başlayan bir yönteme sıcak bakar ve kendini dondurmaya karar verir. Gelecekte uyanacak olan Marc, hastalığın kötü etkilerinden kurtularak yoluna sağlıklı bir şekilde devam etmek ister. Tüm bu hikayeye ortak olmak isteyenler Realive full hd izleyerek değişik bir dünyanın içinde yer alabilirler. Bilim Kurgu filmlerden hoşlananların yanı sıra romantik film sevenleri de etkilemeyi başaran film, sinemalardan sonra televizyonlardan da seyredilebilir.

 

 

 

Hayata farklı bir pencereden bakmak isteyenlere yeni bir yol sunan film, kendini dondurduktan tam 6 yıl sonra yani 2084’te canlanan Marc’ın hayatını gözle önüne seriyor. Tarihte dondurulduktan sonra yeniden canlandırılan ilk insan olan Marc, hayatının aşkıyla yola devam edeceğini öğrenir. Realive izlerken filmin müziği de izleyiciyi içine almayı başarıyor.

1 yorum yapılmış "Realive izle 2016 full 720p"
  1. sadık 2 Mart 2018, 18:06

    izleyin diyorum gençler tavsiye ederim bu filmi.

Benzer Filmler