Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Rampage Büyük Yıkım Türkçe Dublaj izle – 2018 Dev Yaratık Filmleri

Film Bilgileri

Rampage Büyük Yıkım Türkçe Dublaj izle – 2018 Dev Yaratık Filmleri
720p

2018 yılının en fantastik filmleri arasında bulunan ve harcanan 35.000.000 dolar ile en gerçekçi sahnelere sahip olan Rampage Büyük Yıkım tek parça izle adlı filmin sinemalar da izlenme sayısı 19.347.273 kişi olarak açıklanmıştır. Son yılların en ilgi çeken filmi Rampage Büyük Yıkım izle, özellikle gençler ve çocuklar tarafından büyük bir ilgi görmüştür.

 

Rampage Büyük Yıkım 1080p full tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bilim adamlar hayatları boyunca yaptıkları aşıları ve ya farklı deneyleri her zaman hayvanların üzerinde denemişlerdir. Goriller, maymunlar, fareler vb gibi hayvanlar devamlı kobay olarak kullanılmış ve bir çok hayvan bu şekilde telef olmuştur. Okoye adında bir adam bilim adamlarının dünyanın en gizli deneyini yaptıkları hayvanlardan bir tanesi olan Rampage adında bir gorile bakıcılık yapmaktadır. Son derece akıllı olan bu goril ile arasında büyük bir bağ oluşan Okoye, hayvanın en yakın dostu olmayı başarmıştır. Her gün hayvanı beslemek ve onunla vakit geçirmek için tutulduğu kafese giden bu adam bir gün kafese gitmek için yola çıktığında, hayvanın tutulduğu yerin yerle bir edildiğini görür. Bu durumun neden ve kim tarafından yapıldığını anlamaya çalışırken bir den en yakın arkadaşı olan gorilin kocaman bir yaratık haline dönüştüğünü görür. Kafes merkezinde çalışan insanlardan adeta intikam alıyormuşcasına saldıran ve o bölgeyi yerle bir eden goril en yakın arkadaşı Okoye’yi görünce bir anda sakinleşir. Bu durumu gören bilim adamları yaptıkların deneyin anti etkisi olarak sevginin sakinleştirici gücü olduğunu anlarlar. Onlarca hayvan üzerinde yaptıkları bu deneyin ters tepki etmiş olması dünyayı büyük bir tehtid altına sokmuştur. Bu durumla insanların baş edemeyeceğini bilen bilim adamları Okoye ve onun sözünden çıkmayan goril ile dünyayı tehtid eden diğer kobaylara karşı savaşmalarını isterler. Dünyanın kurtuluşunun elinde olduğunu anlayan Okoye ise Rampage adlı gorili ile insanlık için büyük bir savaş içerisine girecektir. Rampage Büyük Yıkım Türkçe dublaj izle adlı filmde insanların hayvanlar ile olan ilişkilerinin ne kadar güçlü olursa o kadar iyi olduğunu anlatan sahnelerine tanıklık edeceksiniz. İnsanlara hayvan sevgisini aşılayan bu filmi herkese önermekteyiz.

 

İnsanlığın kurtulması için insanların kendisine verdiği zararı göz ardı ederek insanlık için savaşan bir gorilin ve onun sahibinin insan üstü mücadelesinin ele alındığı Rampage Büyük Yıkım full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Bu filme benzer bir bilim kurgu filmi daha izlemek isterseniz Pasifik Savaşı 2 İsyan adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Benzer Filmler