Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın Türkçe Dublaj izle – 2018 Animasyon Filmi

Film Bilgileri

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın Türkçe Dublaj izle – 2018 Animasyon Filmi
720p

İzlanda tarafından yapılan ve son derece ilgi odağı halinde olan Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcıların diğer açıklamasına göre Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın izle filmi 2.582.183 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Puloi adındaki yeni doğmuş bir kuş daha hayatında hiç uçmamış ve uçma yeteneğini kazanamamış bir kuştur. Ailesinin göç zamanı geldiğinde yavrularını ne yapacaklarını kara kara düşündükleri sıra da Puloi anne ve babasının yanına giderek kendisini dert etmemelerini, onların kendisini burada bırakarak rahatlıkla gidebileceklerini söyler. Çocuklarının bu tavrı sonrasında gururlanan aile, diğer kuşlar ile birlikte sıcak iklimlere göç etmek için hazırlıklarına başlarlar. Bu sırada anne ve babasının hazırlıklarını dolu gözler ile izleyen Puloi, aynı zaman da kız arkadaşı Linda ile burada kalacağından dolayı da içten içe mutluluk duymaktadır. Kız arkadaşının da ailesinin gidecek olması ve devamlı rahat bir şekilde kız arkadaşı ile zaman geçirebileceği bu yavru kuşu oldukça mutlu etmektedir. Göç zamanı geldiğinde Linda ve Puloi’nin ailesinin gidişi ile birlikte aynı yuva da kalmaya başlayan bu iki yavru kuş aşklarını doya doya yaşamaya başlarlar. Fakat düşünemedikleri bir çok olay bu iki kuşun hayatlarının en zorlu sınavlarına sürüklenmelerine sebep olacaktır. Zor kış şartları, kartal saldırıları ve kendilerine düşman olan diğer hayvanlardan saklanma duygularını aynı anda yaşayacak olan bu yavru kuşlar, uçamadıkları için hayatta kalmalarının zor olduğunu düşünmeye başlarlar. Fakat Puloi canı pahasına da olsa kız arkadaşını saldıracak hayvanlardan ve kartallardan korumak için canla ve başla savaşmaya yemin etmiştir. Aynı zaman da kız arkadaşının karnını doyurmak için tek başına kursağını doldurmaya çıkan bu cesur kuşun yaptıkları, Linda’nın ona daha fazla ilgi duymasına sebep olacaktır. Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın tek parça izle adlı filmi izlerken aşkın ve hayatta kalma iç güdülerinin ne kadar önemli işlere imza atılmasını sağladığına tanıklık edeceksiniz.

 

2018 yılının en güzel animasyon filmleri arasında bulunan Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak ekleniştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Alita Savaş Meleği adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler