Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Posta Kutusu izle 1995 türkçe dublaj 720p full

Film Bilgileri

Posta Kutusu izle 1995 türkçe dublaj 720p full
720p

Erotizm ve cinsellik dolu filmlerin usta ismi Tinto Brass’ın yönetmenliğini yapmakla kalmayıp, aynı zamanda filmde oynadığı, filmin senaryosunu yazıp ekrana döktüğü, kısacası her alanında yer aldığı kült filmi Posta Kutusu izle. Erotizm içeren filmler konusunda profesör lakabına sahip usta yönetmen, yine aynı tarzda bir film ile karşımıza çıkıyor. 1995 yapımı Posta Kutusu filmi, erotizm ögeleri içerdiği kadar komedi de içeriyor. Tinto Brass’ın normalde tarzı olmayan komedi, Posta Kutusu filminde karşımıza çıkıyor. Posta Kutusu, pek çok ülkede benzer isimlerle gösterime girmiş bir film. Özellikle Güney Amerika’da bu film çok fazla ilgi toplamış. İçerisinde erkek ve kadın çıplaklığı gibi unsurlar mevcut.

 

 

posta kutusu tek parça izle

 

 

Posta Kutusu filmi, İtalyanca olarak kameraya alınmış. Farklı ve etkileyici bir tarza sahip olan Posta Kutusu Türkçe dublaj izleme seçeneklerine de sahip. Konu olarak, cinsel fantezilerini ve isteklerini mektuplarla Tinto Brass’a gönderen kadınları ele alıyor. Tinto Brass, bu mektuplarla kadınları daha iyi anlıyor ve onların cinsel fantezilerine dahil oluyor. Erotizm ve komedi unsurlarını tek bir filmde birleştirmeyi başarmış olan Tinto Brass, Posta Kutusu filminin her yerinde kendini gösteriyor. Oyuncuları arasında da bulunan Brass, kariyerinin en ilginç filmlerinden birine imza atmış. Gizli aşklar, entrikalar, seks fantezileri ve çok daha fazlası, Posta Kutusu filminin içerisinde bulunuyor.

 

 

Tinto Brass’ın muhteşem eserlerinden biri olarak kabul edilen Posta Kutusu HD izlemek isteyenler için yeniden modellenerek yayınlanmış. Görüntü kalitesinin çok daha güzel hale geldiği bu versiyon, pek çok sinemaseverin Posta Kutusu filmi için tercihi oluyor. Tinto Brass, kariyeri boyunca pek çok filme imza atsa da, Posta Kutusu, onu tanımak için izlenebilecek en önemli filmlerden biri.

1 yorum yapılmış "Posta Kutusu izle 1995 türkçe dublaj 720p full"
  1. murat 2 Mart 2018, 18:22

    Vay be güzel film olmuş tavsiye ederim herkese.

Benzer Filmler