Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Phantom Thread Full Hd Türkçe Dublaj izle – Kaçak Polisiye Filmi

Film Bilgileri

Phantom Thread Full Hd Türkçe Dublaj izle – Kaçak Polisiye Filmi
720p

2017 yılı İngiltere yapımı bir romantil polisiye filmi olan Phantom Thread Türkçe dublaj izle filmi, sinemaların farklı yapıda bir aşk filmi yapıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir adamın bir kadından önce ve bir kadından sonra olarak hayatı anlatılmaktadır. Sinemalarda 1.637.278 kez izlenen Phantom Thread izle filminin bütçesi 1.600.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Phantom Thread tek part izle

 

Filmin konusuna değinecek olursak, Eski Londra’nın el bercerisi en iyi olan terzisi olarak bilinen Phantom, kraliçe ve onun ailesine kadar tüm elbiselerini kendi dikmektedir. Adeta hayatını işine adayan ve aklının ucundan evlilik bile geçirmeyen bu adam, bir gün kraliçe tarafından sarayda bir partiye davet edilir. Bu partide tanışmış olduğu bir kadın adamın hayatını baştan sona kadar değiştirecektir. Kendi mükemmel el becerisi ve bu kadının üstün zekası ile hayal gücü de birleşince ortaya inanılmaz dikişler çıkaracak olan bu adam, diğer dünya terzilerinin hedefi haline gelecektir. Dünya liderlerinin bile söz ettiği ve elbiselerini yaptırdığı bu adam bir anda dünya çapında en çok konuşulan insan haline gelir. Diğer terziler ise boş durmayarak adamı ortadan kaldırmak için planlar yaparlar. En sonunda bu adama inanılmaz iftira atarak ceza evine attırmaya karar veren diğer terzilerin planları olumlu bir şekilde gitmektedir. Dünyanın en iyi terzsi iken bir anda kaçak bir suçlu olarak hayatına devam edecek ve bu durumdan kurtulmak için yanındaki kadın ile insan üstü bir çaba sarf edecektir. Phantom Thread tek parça izle filminde kadının ne kadar zeki olduğunu ve olayları analiz ederek nasıl çözdüğünü gördüğünüz de gözlerinize inanamayacaksınız.

 

Phantom Thread full hd 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Dramatik bir aşk filmi sevenler için birebir bir filmdir. Aynı zamanda bu filmden sonra benzer bir film daha izlemek isterseniz Aşk ve Laleler filmini izleyebilirsiniz.

6 yorum bulunmaktadır: "Phantom Thread Full Hd Türkçe Dublaj izle – Kaçak Polisiye Filmi"
 1. sevda 14 Haziran 2018, 12:02

  Emeğinize sağlık çok güzel bir site kolayca aradığınız bulunuyor. Emeğiniz için teşekkürler.

 2. nuri 14 Haziran 2018, 12:03

  Phantom Thread Muhteşem bir film ve Muhteşem bir site teşekkürler admin ????

 3. turan 15 Haziran 2018, 12:39

  Can sıkıntısından 100 kere izlediğim bi filme tekrar başladım. İzlemeyenlere sesleniyorum; kimisinden ’vakit kaybı’ kimisinden ’çok sıkıcı’ kimisinden ’çok uzun’ kimisinden de ’eski film’ diye söz edebilirler. Hiç birine kulak asmayın.

 4. sıla 15 Haziran 2018, 12:39

  Phantom Bence tartışmasız dünyanın en iyi filmi.Bir baş yapıt.Kesilmemiş sahnelerin olması siteyi diğer sitelerden 1-0 önde başlatıyor.Admini tebrik ediyorum.

 5. semih 16 Haziran 2018, 16:39

  Phantom Thread Daha önce de bahsettiğim gibi asrın efsanevi filmi defalarca izledim ve izlemeye devam edeceğim

 6. serdar 16 Haziran 2018, 16:39

  çok mükemmel olmuş ellerine sağlık adminn beeyy

Benzer Filmler